ریکاوری هارد

انواع هارد و سایر دستگاه های ذخیره اطلاعات به واسطه نیاز ما به ذخیره و نگهداری اطلاعات، همیشه مورد توجه هستند و به آنها نیازمندیم. هارد به عنوان اصلی ترین دستگاه برای ذخیره سازی اطلاعات دارای ظرافت و حساسیت های بالایی است و با استفاده نادرست و یا نوسانات برقی دچار مشکلات شده و باعث عدم دسترسی ما به اطلاعات ذخیره شده روی هارد می شود.

در چنین شرایطی با توجه به اهمیت اطلاعات و همچنین حساسیت های بالای هارد برای تعمیر و ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات ذخیره شده روی هارد باید به مرکزی مراجعه نمود که در این زمینه دانش و تجربه لازم را داشته باشند و علاوه بر آن دارای تجهیزات و دستگاه های لازم جهت تعمیر و ریکاوری هارد نیز باشد. هارد دارای حساسیت بسیار بالایی است که برای تعمیرات سخت افزاری آن نیاز به محیط ایزوله و تجهیزات خاصی می باشد.

ما در به رایا و نمایندگی ریکاوری هارد، خدمات تعمیر و ریکاوری هارد را به صورت کاملا تخصصی توسط زبده ترین و با دانش ترین متخصصان در این زمینه و با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین ابزارآلات و تجهیزات انجام می دهیم.

در شرکت به رایا برای تعمیر هارد به خاطر حساسیت های بالای آن و همچنین اهمیت بالای اطلاعات شما، برای بالا بردن هر چه بیشتر دقت در تعمیرات هارد، دارای تمامی تجهیزات لازم و مورد نیاز برای تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات هستیم. همچنین برای ریکاوری هارد مجهز به دستگاه PC3000 می باشیم که پیشرفته ترین دستگاه در زمینه بازیابی اطلاعات در دنیا بوده و کمک می کند تا در کنار تجربه و دانش تکنسین های ما، بتوانیم اطلاعات شما را از روی هارددیسک بازیابی کنیم.

چنانچه هارد شما دچار مشکل شده و نمی توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید با متخصصین ما در به رایا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

شناسایی نشدن هارد ، پاک شدن اطلاعات هارد ، بدسکتور هارد ، دیتکت نشدن هارد ، ضربه خوردن هارد ، فرمت شدن هارد ، کند شدن هارد ، شناسایی نشدن فلش ، عدم شناسایی Raid و… از مواردی هستند که افراد با آنها مواجه می شوند. چنانچه هارد و یا تمامی دستگاه های ذخیره اطلاعات شما دچار هر گونه مشکلی شده و نگران اطلاعات از دست رفته خود هستید، ما در لابراتور تخصصی ریکاوری هارد به رایا با پشتوانه متخصصان حرفه ای و تجهیزات پیشرفته هارد شما را تعمیر کرده و اطلاعات شما را ریکاوری می کنیم.

همچنین متخصصین ما تجربه و دانش تعمیر و بازیابی اطلاعات تمامی برندهای موجود هارد در بازار را دارا بوده و ریکاوری تمامی هاردها از جمله ریکاوری هارد وسترن دیجیتال (WD) ، ریکاوری هارد سیگیت (Seagate) ، ریکاوری هارد توشیبا (Toshiba) ، ریکاوری هارد هیتاچی (Hitachi) ، ریکاوری هارد Adata و… را انجام می دهند.

لابراتور تخصصی تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات به رایا، از برترین متخصصین و کارشناسان دوره دیده در بهترین مراکز دنیا و با تجربه فراوان در زمینه تعمیرات هارد و ریکاوری بهره مند می باشد. متخصصان بازیابی اطلاعات به رایا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و در محیطی کاملا استاندارد، تعمیر هارد و ریکاوری را با دقت کامل و با بالاترین استانداردها انجام داده و اطلاعات شما را بازیابی و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما می گذارند.

برای دریافت برترین خدمات بازیابی اصلاعات، مهمترین مسئله مراجعه به مرکزی معتبر می باشد که دارای تخصص کافی در این زمینه بوده و از ابزارآلات و تجهیزات مدرن و پیشرفته در خصوص تعمیر هارد و ریکاوری بهره ببرد. انجام تعمیرات تخصصی و بازیابی اطلاعات هارد، از پیشرفته ترین خدمات ارائه شده در به رایا می باشد که توسط حرفه ای ترین متخصصان در این زمینه انجام می گیرد.

برای آشنایی هر چه بیشتر شما در پایین به خدمات متداولی که در زمینه تعمیرات و بازیابی اطلاعات ارائه می شود می پردازیم. لازم به ذکر خواهد بود که خدمات تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات در به رایا موارد بیشتری را شامل می شود و در صورتی که با آنها مواجه شدید می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

از سوالات زیادی که مشتریان در زمان خرابی هارد خود میپرسند، هزینه و قیمت تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات است که برای پاسخگویی به آن میبایست روی هارد بررسی کاملی صورت گرفته و کاملا عیب یابی انجام شود. هزینه تعمیر و ریکاوری هارد بستگی به میزان خرابی هارد و آسیب وارد شده به آن است. کارشناسان ما در به رایا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی هارد شما را بررسی کرده و برآورد قیمت دقیقی برای انجام مراحل تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد شما انجام می دهند.

لازم به ذکر است کلیه مراحل عیب یابی هارد به صورت کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید در سریعترین زمان ممکن از مشکل هارد خود و هزینه تعمیر و ریکاوری آن مطلع شوید.

انجام تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات با بالاترین کیفیت توسط متخصصان با تجربه به رایا و با استفاده از بروزترین تجهیزات پیشرفته

محاسبه مناسب ترین هزینه برای تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات آن همراه با کیفیت بالای خدمات صورت گرفته برای مشتریان عزیز

استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در مراحل تعمیرات سخت افزاری هارد و انجام جراحی هارد و استفاده نکردن از قطعات بی کیفیت

ضمانت و گارانتی تعمیرات و بازیابی اطلاعات صورت گرفته برای مشتریان گرامی برای آسودگی خیال شما عزیزان از خدمات ما

انجام تمامی مراحل عیب یابی، تعمیر و ریکاوری هارد شما مشتریان گرامی با بالاترین دقت و کمترین زمان ممکن در به رایا

با افزایش و زیاد شدن تعداد برندهای هارددیسک موجود در بازار، در زمان بروز مشکل و خرابی هارد نیاز به مرکزی برای خدمات تعمیر و ریکاوری انواع برندها حس می شود. هر کدام از برندهای هارد دارای ساختار و دیتاهای متفاوت هستند و در زمان خراب شدن نیاز به متخصصان با تجربه و تجهیزات خاص می باشد. لابراتو تخصصی تعمیر و ریکاوری هارد به واسطه داشتن بروزترین تجهیزات و متخصصین حرفه ای در این زمینه نیاز شما را در زمینه تعمیر و ریکاوری انواع برندهای هارد برآورده می سازد.

چنانچه هارد شما دچار مشکل شده با شماره 8136 6691 (021) تماس گرفته و با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما برای حل مشکل و بازیابی اطلاعات هارد شما را راهنمایی می کنند. در صورت احتیاج نیز هارد خود را جهت بررسی بیشتر برای ما ارسال کنید تا پذیرش شود.

پس از پذیرش دستگاه، کارشناسان به رایا هارد شما را کاملا دقیق بررسی کرده و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی می کنند. پس از عیب یابی کامل هارد، متخصصان ما برآورد قیمت دقیقی انجام داده و هزینه ها و مراحل تعمیر را به شما اطلاع می دهند.

در صورت تایید و تمایل شما مراحل تعمیرات هارد و ریکاوری طی شده و دستگاه شما با بالاترین استانداردها توسط تکنسین های به رایا و با استفاده از بروزترین تجهیزات تعمیر می شود. بعد از انجام تعمیرات و ریکاوری اطلاعات هارد، اطلاعات توسط شما چک می شود.

بعد از چک شدن اطلاعات توسط شما و تایید اطلاعات ریکاوری شده، کلیه اطلاعات شما روی هارد دیگری ذخیره می گردد و بعد از آن هر دو هارد برای شما ارسال می شود. همچنین میتوانید شما به صورت حضوری نیز هارد و اطلاعات خود را نیز با مراجعه به آدرس ما دریافت کنید.

هنگام خرابی هارد و زمانی که به اطلاعات هارد خود دسترسی پیدا نمی کنید و برای تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد خود می خواهید به مرکزی مراجعه کرده تا بتوانید دوباره به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید، قدم اول که اهمیت زیادی دارد و برای آن باید دقت زیادی به خرج دهید انتخاب مرکزی معتبر و با سابقه برای تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات است که در این زمینه اعتبار زیادی داشته باشد. مراجعه نمودن به مراکز غیر معتبر هم می تواند هارد شما را دچار مشکلات بیشتری کرده و هم باعث شود دیگر نتوانید به اطلاعات ارزشمند خود دسترسی پیدا کنید.

شرکت به رایا دارای معتبرترین نمایندگی تعمیر و ریکاوری هارد و انواع حافظه می باشد که در این زمینه سابقه ای درخشان دارد. نمایندگی ریکاوری هارد شرکت به رایا با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می کند انتخاب درستی برای تعمیر هارد خود داشته باشید و بتوانید خدماتی شایسته برای هارد خود دریافت کنید.

:. خراب شدن پلیت یا صفحه سیلندری نقره ای

:. خراب شدن هد و به صدا افتادن هارد

:. نخواندن اطلاعات به علت بدسکتور شدید

:. ضربه خوردن هارد و صدای تق تق دادن

:. کند شدن هارد هنگام کار کردن با لپ تاپ

:. صدای خراشیده شدن از داخل هارد

:. نصب نشدن ویندوز بر روی هارد

:. ارور Unallocated در هارد اکسترنال

:. Read-Only شدن یا قفل شدن هارد اکسترنال

:. نشناختن مموری دوربین

:. خراب شدن پورت USB هارد اکسترنال

:. ارور عدم فضای کافی هنگام کپی اطلاعات

:. ارور S.M.R.T در هنگام بوت شدن ویندوز

:. عدم شناسایی هارد اکسترنال در لپ تاپ

:. خراب شدن فریم ویر (FirmWare)

:. از بین رفتن برد هارد

:. سوختن موتور هد و پلیت

:. نشان ندادن میزان حجم واقعی هارد

:. هنگ کردن ویندوز هنگام بالا آمدن

:. نشناختن هارد بعد از اتصال به تلویزیون

:. کم شدن حجم هارد دیسک

:. کپی نشدن فایل در هارد اکسترنال

:. فرمت نشدن رم موبایل و گوشی

:. تغییر نام فولدرها در فلش مموری

:. نشناختن هارد در بایوس لپ تاپ

:. داغ شدن بیش از حد هارد لپ تاپ

:. روشن نشدن چراغ یو اس بی هارد اکسترنال

:. عدم دسترسی به اطلاعات سرور