• 66566761 - 66918136 ( 021 )

تعمیر تاچ موبایل و تبلت

لابراتورهای تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت به رایا

تاچ (Touch) از اصلی ترین قطعات موبایل و تبلت می باشد که رابط بین کاربر و دستگاه است و بروز اشکال در عملکرد تاچ می تواند کارکرد ما با گوشی یا تبلت را با اختلال زیادی مواجه کند. خرابی تاچ غالبا به خاطر ضربه به تاچ رخ می دهد و معمولا باعث شکستگی تاچ گوشی یا تبلت میشود. در چنین زمان هایی باید برای تعمیر یا تعویض تاچ موبایل یا تبلت اقدام نمود. تعمیر تاچ موبایل و تبلت از مواردی است که حتما باید توسط متخصصان باتجربه انجام گیرد و برای بالا رفتن دقت در تعمیر تاچ تبلت و موبایل می بایست از تجهیزات خاص و پیشرفته ای استفاده شود تا باعث افزایش میزان خرابی نشود. شرکت به رایا برترین مرکز تعمیر و تعویض تاچ تبلت و موبایل در کشور می باشد که به بهترین و پیشرفته ترین ابزارآلات و تجهیزات روز دنیا برای تعمیر و تعویض تاچ گوشی و تبلت مجهز می باشد. همچنین به رایا دارای حرفه ای ترین متخصصین در زمینه تعویض و تعمیر تاچ گوشی و تبلت است که تجارب زیادی در این حوزه دارند. در صورتی که برای تاچ دستگاه شما اتفاقی رخ داده و مشکلی پیدا نموده است می توانید از کارشناسان به رایا برای آشنایی بیشتر و همچنین تعمیر یا تعویض تاچ موبایل یا تبلت مشاوره رایگان دریافت کرده و تعمیر تاچ موبایل یا تبلت خود را به تیم متخصصان به رایا بسپارید. در ادامه این مطلب مواردی از دلایل خرابی تاچ دستگاه شما را بازگو کرده و بعد از آن شما را با چگونگی تعویض یا تعمیر تاچ تبلت و موبایل آشنا می کنیم تا با روند تعمیر تاچ گوشی و تبلت آشنا شوید.

لابراتور تخصصی به رایا ، بهترین مرکز تعمیر و تعویض تاچ موبایل و تبلت

8136 6691 (021)

لابراتور تخصصی به رایا ، بهترین مرکز تعمیر و تعویض تاچ تبلت و موبایل

8136 6691 (021)

دلایل خرابی تاچ موبایل و تبلت

تعمیر تاچ موبایل

رطوبت و آبخوردگی : کاربران برای ضدعفونی کردن موبایل یا تبلت خود از راه های مختلفی استفاده می کنند که بعضا غیر استاندارد بوده و باعث آسیب وارد شدن به تاچ و ال سی دی می شود. ضد عفونی غیر اصولی و وارد شدن رطوبت به داخل دستگاه از جمله دلایلی است که باعث از کار افتادن تاچ شده و باید برای تعمیر تاچ موبایل یا تبلت اقدام کنید.

ضربه به موبایل و تبلت : اصلی ترین دلیلی که باعث خرابی تاچ موبایل و تبلت می شود، وارد شدن ضربه به تاچ است. هرگونه ضربه به تاچ و ال سی دی تبلت و موبایل می تواند باعث شکسته شدن تاچ و ال سی دی گوشی یا تبلت و از کار افتادن تاچ شود. در زمان هایی که ضربه وارد شده به دستگاه فقط به ال سی دی خسارت وارد کند و تاچ سالم باشد، با تعویض نکردن آن باعث آسیب رسیدن به تاچ و خرابی آن به مرور زمان شده و مجبور خواهید بود برای تعویض تاچ موبایل یا تبلت خود نیز اقدام کنید.

استفاده از تاچ فیک و غیر اصل : شاید استفاده از تاچ های تقلبی تا حدودی مشکل دستگاه شما را با هزینه کم برطرف کند اما باید توجه داشته باشید فقط مدت زمان کوتاهی می توانید از این تاچ ها استفاده کرده و بعد از مدتی دوباره با خرابی تاچ تبلت یا موبایل خود رو به رو خواهید شد. بهتر است همیشه در هنگام تعویض تاچ تبلت یا موبایل خود از قطعات اصلی استفاده کنید تا کارکرد دستگاه شما در آینده دچار مشکل نشود.

مشکلات نرم افزاری : پر شدن حجم داخلی دستگاه شما یا ویروسی شدن تبلت و موبایل توسط برنامه های مخرب از دلایلی است که باعث خرابی تاچ گوشی و تبلت و از کار افتادن آن می شود. برای اطمینان از اینکه مشکل دستگاه شما نرم افزاری است بهتر است موبایل یا تبلت خود را ریست کنید اگر مشکل شما رفع نشد متوجه خواهید شد که اشکال از سخت افزار گوشی یا تبلت شما است.

اعتماد به افراد غیر متخصص : چنانچه موبایل یا تبلت شما توسط افراد غیر متخصص تعمیر شود ممکن است هنگام باز کردن دستگاه به فلت تبلت یا موبایل و یا حتی تاچ دستگاه شما آسیب وارد شود. توصیه ما این است حتما برای تعمیر گوشی و تبلت خود به متخصصان این زمینه مراجعه کنید تا درگیر چنین مشکلاتی نشوید.

خرابی های تاچ موبایل و تبلت

kharabi-touch-mobile-tablet

شکستن تاچ تبلت و موبایل

مهمترین راه پیشگیری از بروز مشکل برای تاچ، نگهداری درست و با دقت از گوشی و تبلت است. هرگونه ضربه به دستگاه شما می تواند باعث خرابی و شکستگی تاچ موبایل یا تبلت شما شود. اگر تاچ دستگاه شما با ضربه از کار بیفتد، معمولا تنها راه تعمیر آن، تعویض تاچ موبایل یا تبلت شماست. برخی اوقات ال سی دی شما بر اثر ضربه می شکند ولی به راحتی می توانید از تاچ دستگاه استفاده کنید. استفاده کردن از تاچ در این شرایط یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی است که توسط کاربران صورت می گیرد و هزینه های بیشتری را به آنها تحمیل می کند. اگر از ال سی دی شکسته استفاده کرده و اقدام به تعویض آن نکنید به مرور زمان به تاچ موبایل یا تبلت و سایر قطعات دستگاه شما آسیب وارد می کند. با دیدن هرگونه شکستگی یا ترک های جدی در ال سی دی خود حتما اقدام به تعویض ال سی دی موبایل یا تبلت خود کنید. با توجه به حساس بودن تاچ موبایل و تبلت باید به هر نشانه ای که در تلفن یا تبلت شما ظاهر می شود توجه کنید و هرچه سریع تر برای تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی تبلت یا موبایل خود اقدام کنید تا از هرخسارت و هزینه اضافی جلوگیری نمایید.

کار نکردن یا تاخیر در عملکرد تاچ

در بعضی زمان ها تاچ گوشی و تبلت به درستی کار نمی کند یا فقط بخشی از آن کار می کند. یکی از اصلی ترین نشانه ای که خبر از خرابی تاچ موبایل یا تبلت شما می دهد تاخیر در عملکرد تاچ دستگاه شماست. هنگام کار کردن با موبایل یا تبلت اگر مجبور هستید چندین بار برای یک انتخاب کلیک کرده یا انتخاب شما را به درستی انجام نمی دهد، نشان از خرابی تاچ گوشی و تبلت شماست و ممکن است در آینده به طور کامل از کار بی افتد. بعضی اوقات این تاخیر در کارکرد تاچ به دلیل پرشدن حافظه دستگاه یا عملکرد ضعیف CPU می باشد. برای اطمینان از دلیل خرابی تاچ دستگاه خود، می توانید موبایل خود را برای عیب یابی رایگان به کارشناسان ما در لابراتور تخصصی موبایل به رایا سپرده و همچنین برای عیب یابی رایگان تاچ تبلت خود، آن را به متخصصان به رایا در لابراتور تخصصی تبلت در شرکت به رایا بسپارید. همکاران ما تاچ دستگاه شما را با بروزترین تحهیزات به صورت رایگان عیب یابی کرده و به شما کمک خواهند کرد.

ایجاد لکه روی ال سی دی

ضربه هایی که به مرور زمان به موبایل و تبلت وارد می شود، می تواند باعث به وجود آمدن لکه های سفید یا رنگی روی صفحه نمایش شما شود. با افتادن این لکه ها، شما دیگر قادر نخواهید بود از لمس این قسمت ها استفاده کنید و تاچ دستگاه در این قسمت ها کار نمیکند. چنانچه در این زمان ها اقدام به تعمیر تاچ ال سی دی موبایل یا تبلت نکنید، ممکن است بر اثر ضربه این لکه ها بیش تر شده و تاچ شما به طور کامل از کار بیفتد. به طور کلی باید با دیدن هرگونه لک روی ال سی دی، به مراکز معتبر برای عیب یابی و تعمیر تاچ ال سی دی تبلت یا موبایل مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما را برطرف کنند. اگر تاچ دستگاه شما به درستی کار نمیکند، می توانید با همکاران ما در به رایا تماس گرفته و نشانه های به وجود آمده را برای ما شرح دهید تا شما را راهنمایی کرده و به شما در جهت تعمیر تاچ موبایل یا تبلت کمک کنیم.

برای تعمیر تاچ گوشی و یا تبلت خود، از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

8136 6691 (021)

برای تعمیر تاچ تبلت و یا موبایل خود، از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

8136 6691 (021)

قیمت تعمیر تاچ موبایل و تبلت ؟

تعویض تاچ موبایل

یکی از مهمترین سوالات و چالش های کاربرانی که تاچ گوشی یا تبلت آنها خراب شده و می خواهند برای تعمیر و یا تعویض تاچ موبایل یا تبلت خود اقدام کنند، هزینه تعمیر تاچ موبایل و یا تبلت است. هزینه تعمیر یا تعویض تاچ بستگی به موارد مختلفی از جمله مدل و برند دستگاه دارد. هرچه موبایل و تبلت شما جدیدتر و بروزتر و ال سی دی آن بزرگتر باشد، هزینه تعویض تاچ تبلت یا موبایل بیشتر است. در مواردی می توان خرابی به وجود آمده  را با تعمیر تاچ تبلت یا موبایل برطرف نمود. اگر فقط قسمتی از تاچ دستگاه شما کار نمی کند، ممکن است با تعمیر تاچ گوشی یا تبلت مشکل آن برطرف شود. در غیر این صورت باید برای تعویض تاچ گوشی یا تبلت اقدام کنید. در دستگاه های جدید تاچ و ال سی دی به هم چسبیده اند و در صورت خرابی یکی از این دو، باید تعویض تاچ ال سی دی با هم انجام گیرد و نمی توان فقط یکی از آنها را تعویض کرد و معمولا تعویض تاچ ال سی دی مستلزم هزینه بیشتری خواهد بود. برای هزینه تعویض تاچ گوشی یا تبلت باید به اصل بودن یا فیک بودن تاچ نیز توجه کرد. قیمت تاچ های غیر اصل و فیکبه مراتب پایین تر از قیمت تاچ اصل و اورجینال است. توصیه ما استفاده از تاچ اصل در هنگام تعویض تاچ تبلت یا موبایل است. چرا که تاچ های با کیفیت پایین و غیر اصل عمر کوتاهی داشته و همچنین کیفیت کاردکرد پایینتری دارند.

در صورتی که تاچ دستگاه شما دارای مشکل شده، با همکاران ما در شرکت به رایا تماس بگیرید تاشما را راهنمایی کرده و قیمت تعمیر و یا تعویض تاچ موبایل یا تبلت را به شما اعلام کنند. شما برای اطلاع و استعلام هزینه تاچ تبلت یا موبایل خود می توانید با ارسال مدل و برند دستگاه خود به تلگرام ما، در سریع ترین زمان ممکن از هزینه تاچ و قیمت تعمیر تاچ مطلع شوید.

همینطور میتوانید دستگاه خود را برای همکاران ما در شرکت به رایا ارسال کنید و از خدمات عیب یابی و مشاوره رایگان ما در زمینه تعمیر تاچ بهره مند شوید. متخصصان به رایا موبایل یا تبلت شما را به صورت دقیق توسط جدیدترین تجهیزات عیب یابی میکنند و به شما برای تعمیر یا تعویض تاچ تبلت یا موبایل مشاوره داده و هزینه دقیق آن را به شما اعلام می کنند.

روند تعویض تاچ موبایل و تبلت

تعویض تاچ گوشی

جهت تعمیر تاچ موبایل یا تبلت هنگامی که دچار شکستگی میشوند، در بیشتر مواقع باید به تعویض تاچ تبلت یا موبایل اقدام کرد. برای آشنایی شما با مراحل تعویض تاچ گوشی و تبلت در زیر به چگونگی تعویض تاچ ال سی دی می پردازیم. لازم به ذکر است، تعویض تاچ  موبایل و یا تبلت باید توسط افراد با تجربه و متخصص در این زمینه انجام شود. در غیر این صورت ممکن است علاوه بر آسیب به تاچ و ال سی دی، به تبلت و یا موبایل هم آسیب برسد. پیشنهاد می کنیم تعویض تاچ تبلت و موبایل حتما توسط متخصصین در این زمینه انجام گیرد. در اینجا روند تعویض تاچ گوشی و تبلت را برای آشنایی بیشتر شما آورده ایم.

باز کردن تاچ ال سی دی

 1.  جدا کردن تمام پیچ های اتصال تاچ ال سی دی به بدنه دستگاه
 2. وارد کردن حرارت به ال سی دی و جدا نمودن تاچ ال سی دی از قاب
 3. جدا کردن فلت ال سی دی و کابل های آن از بورد دستگاه

آماده نمودن دستگاه

 1. تمیز کردن  چسب های قبلی از فریم ال سی دی و دستگاه
 2. چسباندن چسب جدید روی فریم دستگاه برای نصب تاچ ال سی دی
 3. جدا کردن محافظ های تاچ ال سی دی خریداری شده

تست تاچ جدید

 1. اتصال مجدد کابل های تاچ ال سی دی به بورد گوشی یا تبلت
 2. روشن کردن تبلت یا موبایل
 3. انجام تست کامل روی تاچ و ال سی دی برای اطمینان از سلامت کامل تاچ ال سی دی خریداری شده

نصب تاچ ال سی دی

 1. قرار دادن و چسباندن تاچ ال سی دی دستگاه بر روی فریم قاب
 2.  بستن تمام پیچ های موبایل با تبلت و چسباندن چسب های نواری جهت نگه داشتن تاچ ال سی دی تا خشک شدن چسب آن

به رایا ، پیشرفته ترین مرکز تعمیر و تعویض تاچ موبایل و تبلت

6761 6656 - 8136 6691 (021)

خرید تاچ موبایل و تبلت

taviz-touch-lcd

زمان تعویض تاچ تبلت و موبایل، برای عمر بیشتر تاچ دستگاه و همچنین افت نکردن کیفیت تاچ ال سی دی دستگاه شما، باید از تاچ اصلی و اورجینال گوشی و یا تبلت برای تعویض آن استفاده کرد. در هنگام خرید تاچ اصل و اورجینال، باید به جایی معتبر و دارای سابقه مرتجعه نمود تا اصل بودن و کیفیت تاچ خریداری شده را ضمانت نماید. شرکت به رایا با سابقه ای درخشان اقدام به واردات مستقیم تاچ اصلی و اورجینال در کلیه مدلها و برندهای تبلت و موبایل کرده تا بتواند نیاز همکاران و مشتریان عزیز خود را در راستای خرید تاچ اصلی گوشی و تبلت برآورده کرده و اصل بودن تاچ ال سی دی های تبلت و موبایل خود را گارانتی می نماید تا خریداران بدون نگرانی اقدام به خرید و تعویض تاچ موبایل و تبلت خود کنند. برای خرید تاچ گوشی و تبلت و استعلام قیمت می توانید به فروشگاه به رایا مراجعه و با خیال راحت و دریافت گارانتی، تاچ موبایل و یا تبلت خود را خرید نمایید.

برای خرید تاچ گوشی یا تبلت خود همراه با گارانتی اصل و اورجینال بودن آن، به فروشگاه به رایا مراجعه کنید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
سبد خرید