دکمه پاور لپ تاپ وظیفه ارسال سیگنال به مادربورد را بر عهده دارد که این سیگنال از مادربرد به باتری منتقل می شود و باعث روشن شدن لپ تاپ شما می شود به همین دلیل کار نکردن دکمه پاور باعث دردسر های زیادی می شود. در صورت خرابی دکمه پاور باید قطعات مرتبط با آن چک شود و برای تعویض و یا تعمیر دکمه پاور لپ تاپ شما اقدام شود. برای کم و زیاد کردن صدا در لپ تاپ ها هم دکمه هایی طراحی شده است ممکن است به هر دلیلی با مشکل مواجه شوند و نیاز به تعمیر و یا تعویض دکمه صدا لپ تاپ داشته باشید. 

تعویض و تعمیر دکمه پاور و تعویض و تعمیر دکمه صدا لپ تاپ از خدماتی است که در شرکت به رایا توسط بهترین متخصصان در حوزه تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ ارائه می شود. متخصصان به رایا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات موجود، تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ شما را انجام می دهند و در کم ترین زمان مشکلات شما را حل می کنند. 

در نظر بگیرید تعمیر یا تعویض دکمه پاور لپ تاپ نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد به همین دلیل حتما باید تعمیرات خود را در مراکز معتبر در زمینه تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ مراجعه کنید. همچنین روشن شدن لپ تاپ شما بستگی به سالم بودن دکمه پاور دارد. در ادامه مطالب می توانید دلایل خرابی دکمه پاور را مطالعه کنید و با مراحل تعمیر و یا تعویض دکمه پاور لپ تاپ آشنا شوید.

یکی از اصلی ترین دلیلی که باعث خرابی دکمه پاور لپ تاپ شما می شود، نوسانات برق است. کاربران باید توجه کنند هنگام شارژ کردن لپ تاپ باید از محافظ برق استفاده کنند تا ولتاژ ورودی به لپتاپ کنترل شود و از سوختن و خرابی سایر قطعات داخلی لپ تاپ جلوگیری شود. زمانی که کابران حس کردند که لپ تاپ به دلیل خرابی دکمه پاور روشن نمی شود باید به یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر و تعویض دکمه پاور لب تاپ مراجعه کنند تا در کم ترین زمان اقدام به تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ کنند.

همان طور که می دانید بسیاری از خرابی هایی که در لپ تاپ ایجاد می شود به دلیل ضربه و فشار است. کاربران هنگام استفاده از لپ تاپ و با بی دقتی باعث به وجود آمدن این خسارات می شوند. دکمه پاور و صدا روی کیبورد قرار دارند و با بستن نا مناسب درب لپ تاپ ممکن است باعث آسیب رسیدن به آن شود. در صورت ضربه دیدن ایندکمه ها مجبور به تعمیر و یا تعویض دکمه پاور لپ تاپ هستید.

آب و مایعات دشمن اصلی لوازم الکتریکی هستند و زمانی که آب به داخل لپ تاپ نفوذ کند باعث سوختن بسیاری از قطعات داخلی از جمله پاور لپ تاپ می شود. زمانی که روی لپ تاپ شما مایعات ریخت باید دستگاه را خاموش کنید و هر چه سریع تر به یک شرکت تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید تا متخصصان دستگاه شما را چک و تعمیر کنند. ما پیشنهاد می کنیم برای حل مشکلات لپ تاپ خود با کارشناسان ما در به رایا تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان در زمینه تعویض و تعمیر دکمه پاور لپ تاپ راهنمایی کنند.

وظیفه ی دکمه پاور، روشن کردن لپ تاپ است و خرابی آن باعث روشن نشدن لپ تاپ می شود. بار ها برایتان پیش آمده هنگامی که دکمه پاور را فشار می دهید متاسفانه لپ تاپ شما روشن نمی شود. قابل به ذکر است در صورتی که لپ تاپ شما با خرابی دکمه صدا مواجه شده باشد نمی توانید این مشکل را سخت افزاری حل کنید. تعمیر دکمه صدا لپ تاپ باید نرم افزاری حل شود و یک متخصص ماهر باید عیب آن را انجام دهد تا این مشکل حل شود. 

در صورتی که لپ تاپ شما روشن نمی شود علاوه بر این که ممکن است مشکل از خرابی دکمه پاور باشد ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد و قطعات دیگر لپ تاپ خراب شده باشد به همین دلیل همیشه قبل از شروع تعمیر لپ تاپ آن را عیب یابی کنید تا از خرابی آن مطمئن باشید و برای تعمیر حتما به یک مرکز معتبر مراجعه کنید که از خدمات این مطمئن باشید.

بعضی از مواقع هنگامی که لامپ مدار سری در اتصال با منبع تغذیه روشن می شود و دیگر خاموش نمی شود در این صورت ممکن است این نشانه ی خرابی پاور لپ تاپ شما باشد و باید به آن توجه کنید تا با مشکلات بیشتری روبه رو نشوید. بعضی اوقات این مشکل از خرابی ترانس ها و یا دیود لپ تاپ است که باید برای برطرف کردن آن اقدام کنید.

اگر لپ تاپ شما روشن نمی شود و به تعمیر سخت افزاری لپ تاب نیاز دارید، می توانید با مشاوران به رایا در تلگرام در ارتباط باشید و برای تعمیر و تعویض دکمه پاور از آن ها مشاوره ی رایگان بگیرید تا مشکلاتتان را حل کنید.

همچنین توصیه ما این است که دستگاه خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا متخصصان به رایا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات موجود، لب تاپ شما را عیب یابی کنند و در صورت نیاز اقدام به تعویض و یا تعمیر دکمه پاور لپ تاپ کنند و در کم ترین زمان ممکن لپتاپ شما را تحویل دهند.

بسیاری از کاربران نگران هزینه های تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ و تعمیر و تعویض دکمه صدا لپ تاپ هستند. ابتدا باید بگوییم هنگام خرابی دکمه صدا هیچ تعمیر سخت افزاری وجود ندارد و باید بعد از عیب یابی اقدام به تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ شود. هزینه تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ بستگی به درصد خرابی، مدل و برند دستگاه شما دارد. 

امکان دارد دکمه پاور صدمه آنچنانی ندیده باشد و با تعمیر دکمه پاور لپ تاپ مشکلات شما حل شود و دستگاه روشن شود اما بعضی اوقات مشکل دکمه پاور لپ تاپ شما به حدی است که باید برای تعویض دکمه پاور لپ تاپ شما اقدام شود. قبل از عیب یابی دستگاه نمی توان هزینه دقیقی برای تعمیرات لپتاپ شما برآورد کرد.

برای با خبر شدن از هزینه های دقیق تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ می توانید با مشاوران به رایا تماس بگیرید تا درصورت نیاز دستگاه خود را برای عیب یابی ارسال کنید تا متخصصان ماهر به رایا دستگاه شما را به صورت رایگان عیب یابی کنند و هزینه دقیقی برای تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ شما برآورد کنند.

همچنین می توانید با کارشناسان ما در تلگرام در ارتباط باشید و با ذکر مدل و برند دستگاه خود علاوه بر با خبر شدن از هزینه های تعمیر و تعویض دکمه پاور لپ تاپ، از آن ها مشاوره ی رایگان بگیرید.

یکی از دلایلی که لپ تاپ روشن نمی شود خرابی دکمه پاور می باشد. دکمه پاور اصولا یا روی برد لپ تاپ قرار دارد و یا به صورت مجزا بر روی بردی نصب است که توسط فلت به مادربرد اصلی دستگاه متصل می شود. خراب شدن دکمه Power لپتاپ بستگی به نوع استفاده از لپ تاپ را دارد. هنگامیکه دکمه روشن خاموش شدن لپ تاپ خراب شود شما می توانید با باز کردن قاب لپ تاپ اقدام به تعمیر دکمه روشن شدن لپ تاپ کنید. 

برای تعمیر دکمه روشن خاموش لپتاپ ابتدا کپسولی دکمه را تعویض کنید و در صورتیکه باز هم کار نکرد اقدام به تعویض کامل دکمه پاور لپتاپ کنید. برای استعلام از قیمت و موجودی دکمه خاموش روشن شدن لپ تاپ می توانید با همکاران ما در بخش فروش دکمه پاور لپ تاپ تماس حاصل فرمایید. برای تعویض دکمه روشن شدن لپ تاپ دقت کنید حرارت مستقیم روی برد ندهید تا برد به مشکل بر نخورد.

در این بخش برای آشنایی بیشتر شما مراحل تعمیر و تعویض دکمه پاور نت بوک را شرح خواهیم داد.

اگر شارژر به لپ تاپ متصل بود، آن را خارج می کنیم تا جریان برق داخل برد قطع شود. سپس با فشار دادن دکمه فنری پشت لپ تاپ، باطری لپ تاپ را خارج کنید. در انجام مراحل دقت کنید تا به قطعات لپ تاپ آسیب وارد نشود.

برای جداکردن قاب از کیبورد باید تمام پیچ های متصل به لپ تاپ را باز کنید و برای دسترسی به دکمه روشن کردن لپ تاپ باید بعد از باز کردن قاب کیبورد، فلت دکمه پاور لپ تاپ را از کانکتور آن جدا کنیم. هنگام برداشتن فلت دقت کنید.

حتما قبل از تعمیر دکمه پاور از اتصال فلت به کانکتور مطمئن شوید. در بعضی موارد امکان دارد فلت سر جای خودش نباشد. کپسول روی دکمه پاور را تعویض کنید و در صورت کار نکردن اقدام به تعویض دکمه Power لپ تاپ کنید.

بعد از تست کامل دکمه پاور اقدام به بستن لپ تاپ کنید. قاب دور کیبرد را در سر جای خودش قرار دهید و تمامی پیچ ها را ببندید. در بستن پیچ ها دقت کافی را داشته باشید تا بلند بودن پیچ باعث اسیب رساندن به برد نشود.