مرکز تعمیرات موبایل، تبلت، لپ تاپ

مرکز تعمیرات موبایل به رایا از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه تعمیرات موبایل، تبلت و لپ تاپ آغاز نموده و از آن تاریخ تاکنون توانسته با بهره گیری از نیروهای متخصص، خود را به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت ارائه دهنده خدمات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل، تبلت و لپ تاپ در ایران معرفی کند. از سال 1391 مرکز تعمیرات تبلت به رایا فعالیت هایی را در زمینه آموزش های سخت افزاری و نرم افزاری موبایل و تبلت آغاز کرد و توانست موفقیت های زیادی در زمینه آموزش نیروهای متخصص به دست آورد.

شرکت به رایا از سال 1393 اقدام به واردات مستقیم قطعات و لوازم جانبی تبلت و موبایل نمود و توانست واسطه ها را برای دسترسی به قطعات مورد نیاز خود از میان بردارد و قطعات اصلی را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. ما به جرات بهترین کیفیت قطعات موجود در بازار را با پایین ترین قیمت در راستای رضایت مشتریان خود عرضه می کنیم.

لازم به ذکر است که مرکز تعمیر لپ تاپ به رایا خود را در قبال تمام خدمات ارائه شده به مشتریان مسئول می داند و کلیه خدمات خود را گارانتی می نماید. هدف ما در به رایا جلب رضایت کامل مشتریان بوده و تلاش می کنیم با جلب اعتماد مشتریان خود، مراجعین جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده و به این هدف پایبند باشیم. همچنین قابل ذکر است که شرکت ما یکی از بهترین مرکز تعمیرات موبایل در غرب تهران است.

خدمات ارائه شده در شرکت به رایا

شرکت تعمیرات به رایا مفتخر به ارائه برترین خدمات در زمینه های تعمیرات تخصصی، فروش قطعات تبلت و همچنین آموزش های تخصصی تعمیرات به مشتریان و مراجعین می باشد. تلاش ما در لابراتوهای تخصصی به رایا در نظر گرفتن قیمت مناسب خدمات انجام شده در کنار کیفیت بالای کلیه خدمات می باشد.

سال هاست که شرکت به رایا با استفاده از بهترین امکانات و دستگاه ها توانسته انتخاب بسیاری از کاربران باشد ما نیز با ارائه خدمات با کیفیت اعتماد مشتریان دائو خود را جلب کرده ایم.

در به رایا کلیه خدمات تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری به صورت کاملا تخصصی ارائه شده و این شرکت دارای چهار لابراتور مجزا می باشد. هر کدام از لابراتورهای شرکت تعمیرات به رایا به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده و از متخصصین برتر کشور بهره مند می باشند که دارای دانش و تجارب بالایی در شاخه تخصصی خود در تعمیرات دارا هستند.

  • تعمیرات موبایل 
  • تعمیرات تبلت 
  • تعمیرات لپ تاپ 
  • ریکاوری هارد و انواع حافظه

شرکت تعمیرات به رایا برای اطمینان از کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیرات و اصل بودن آن اقدام به واردات بدون واسطه آنها کرده و آن ها را همراه با گارانتی کیفیت و اصالت قطعه به مشتریان و همچنین همکاران عزیز ارائه می دهد تا دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

  • فروش قطعات موبایل
  • فروش قطعات تبلت

شرکت تعمیرات به رایا در راستای افزایش دانش نیروهای متخصص، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی تعمیرات به صورت خصوصی میکند. آموزش ها توسط برترین متخصصان و به صورت عملی و کاربردی به کارآموزان داده می شود.

  • آموزش نرم افزاری
  • آموزش سخت افزاری

همکاری به رایا با سازمان ها

ما در طول یک دهه فعالیت خود به واسطه کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته، موفق به عقد قرارداد با چندین شرکت و سازمان معتبر شده ایم که نشان دهنده کیفیت بالای خدمات ما و اعتماد مشتریانمان است. همچنین سازمان هایی که قصد همکاری با شرکت به رایا را دارند می توانند با ما در ارتباط باشند تا از خدمات تخصصی ما بهره ببرند.

چرا به رایا؟