تماس با ما

شرکت به رایا به شما برای تعمیر تبلت، تعمیر موبایل، تعمیر لپ تاپ و بازیابی اطلاعات هارد و انواع حافظه کمک کرده و بهترین خدمات در این زمینه ها را توسط تکنسین های حرفه ای و با تجربه و بهره گیری از ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته به شما ارائه می دهد. اگر دستگاه شما دچار مشکل شده و به دنبال مرکزی معتبر برای تعمیر آن هستید، با تلفن شرکت به رایا تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

همچنین اگر از مشکل دستگاه خود اطلاع نداشته و می خواهید ایراد دستگاه خود را بدانید، کافیست دستگاه خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا متخصصان ما آن را به صورت رایگان با بروزترین تجهیزات برای شما عیب یابی کنند. برای ارسال دستگاه خود می توانید با مراجعه حضوری و یا ارسال آن به صورت غیر حضوری به آدرس شرکت به رایا اقدام نمایید.

برای ارسال دستگاه خود از تهران و اطراف آن می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و یا از سرویس های آنلاین ارسال بسته اسنپ، الو پیک یا پیک بادپا استفاده کنید. همچنین چنانچه در هر یک از شهرستان های عزیز کشورمان حضور دارید نیز می توانید به صورت پستی یا با استفاده از خدمات پستی تیپاکس دستگاه خود را برای ما ارسال کنید تا متخصصان ما در شرکت به رایا در سریعترین زمان ممکن دستگاه شما را به صورت رایگان عیب یابی کرده و شما را کاملا راهنمایی کنند.

برای خرید و استعلام قیمت قطعات و همچنین آگاهی از هزینه تعمیرات دستگاه خود، می توانید از طریق تلگرام با کارشناسان ما در شرکت به رایا در ارتباط باشید تا در کمترین زمان شما را راهنمایی کنند. در صورتی که قطعه مورد نظر دستگاه خود را در فروشگاه به رایا پیدا نکردید نیز بهتر است با ارسال عکس قطعه، استعلام موجودی آن را از انبار شرکت دریافت کرده و از طریق تلگرام شرکت ثبت سفارش کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه

ساعت 09:30 الی 18:00

روزهای پنج شنبه

ساعت 09:30 الی 15:00