تعمیرات تخصصی لپ تاپ به رایا

به مرور زمان لپ تاپ ها به واسطه وزن کم و کارایی بیشتر خود جایگزین کامپیوترهای شخصی در خانه های همه ما شده و کار با لپ تاپ قسمت عمده ای از فعالیت های روزانه افراد را در بر میگیرد. لپ تاپ ها به دلیل ظریف بودن و حساسیت قطعات داخلی خود گه گاهی امکان دارد دچار مشکلاتی شوند. در این مواقع برای عیب یابی و تعمیر لپ تاپ خود باید به مراکزی مراجعه نمود که در زمینه تعمیر متخصص بوده و تجربه لازم را داشته باشند.

لپ تاپ ها قیمت های بالایی دارند و تعمیرات آنها نیازمند تخصص و دقت بالایی است تا دستگاه بعد از تعمیر به بهترین شکل ممکن کار کرده و بعد از تعمیرات دچار مشکلات دیگری نشود. ما در به رایا خدمات تعمیرات لپ تاپ را توسط برترین و با تجربه ترین متخصصان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات ارائه می دهیم. کلیه تعمیرات لپ تاپ انجام شده در لابراتورهای به رایا نیز دارای گارانتی میباشد تا شما با خیالی آسوده دستگاه خود را برای تعمیر به ما سپرده و سالم تحویل بگیرید.

اگر لپ تاپ شما دچار مشکل شده، همین الان با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ به رایا تماس گرفته و از متخصصان ما مشاوره بگیرید. در صورت لزوم و خواست خودتان میتوانید لپ تاپ خود را به آدرس ما با مراجعه حضوری یا ارسال پستی بفرستید تا متخصصین ما لپ تاپ شما را به صورت رایگان عیب یابی کرده و برای تعمیر آن شما را راهنمایی کنند.

هنگ کردن لپ تاپ ، داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ، زود خالی شدن شارژ لپ تاپ ، روشن نشدن لپ تاپ ، ریست شدن لپ تاپ ، شناسایی نکردن دوربین لپ تاپ و… از مواردی هستند که کاربران لپ تاپ با آنها مواجه میشوند. لپ تاپ شما دچار هر گونه مشکلی که باشد، نیازی به نگرانی نیست.

 

شرکت تعمیرات به رایا

بهترین مرکز برای تعمیرات تخصصی لپ تاپ

 

۰۲۱-۶۶۵۶۶۷۶۱

۰۲۱-۶۶۹۱۸۶۳۹

 

بهترین متخصصان تعمیر لپ تاپ در کنار شما

لابراتور تخصصی تعمیر لپ تاپ به رایا، متشکل از افرادی متخصص در زمینه های گوناگون میباشد که همگی دارای تجارب فراوانی در این حوزه هستند. متخصصان ما در به رایا بالاترین استانداردها را در زمینه تعمیر لپ تاپ بکار گرفته و با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، دقیق ترین تعمیرات لپ تاپ را در ایران انجام میدهند. استفاده متخصصین به رایا از تجهیزات مدرن باعث میشود تا بتوانیم بالاترین سرعت را در کنار افزایش کیفیت و دقت تعمیرات لپ تاپ شما داشته با رعایت استاندارد های جهانی بتوانیم رضایت و اعتماد شما را به دنبال داشته باشیم.

همچنین لپ تاپ شما دارای هر برندی که باشد، متخصصان ما تخصص کافی را دارا هستند وتعمیر تمامی لپ تاپ ها از جمله تعمیر لپ تاپ اپل، تعمیر لپ تاپ ایسوس، تعمیر لپ تاپ لنوو، تعمیر لپ تاپ دل، تعمیر لپ تاپ اچ پی و… را انجام می دهند.

خدمات تعمیرات لپ تاپ

مهم ترین شرط برای دریافت بهترین خدمات تعمیر لپ تاپ، مراجعه به نمایندگی معتبر می باشد که از ابزارآلات و تجهیزات مدرن و پیشرفته در خصوص مشکل لپ تاپ شما بهره ببرد. انجام تعمیرات تخصصی لپ تاپ، از پیشرفته ترین خدمات تعمیرات ارائه شده در به رایا می باشد که بهترین تیم متشکل از تکنسین های برتر این حوزه آن را انجام می دهند.

برای آشنایی شما در پایین به خدمات متداول و زیادی که در این حوزه ارائه می شود میپردازیم. لازم به ذکر است که خدمات لپ تاپ در این مرکز موارد خیلی بیشتری را شامل می شود که در صورت رویارویی با آنها می توانید با ما در میان گذاشته تا تکنسین های ما به شما کمک کنند.

هزینه تعمیر لپ تاپ

از بیشترین سوالاتی که مشتریان می پرسند و یکی از دغدغه های اصلی آنها میباشد، هزینه تعمیر لپ تاپ است که بدون بررسی کامل و عیب یابی دقیق نمیتوان پاسخ دقیقی به آن داد. هزینه تعمیرات لپ تاپ وابسته به میزان خرابی دستگاه و مقدار آسیب وارد شده به قطعات داخلی آن می باشد.

متخصصان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ به رایا به صورت کاملا دقیق با استفاده از بروزترین امکانات عیب یابی لپ تاپ را انجام داده و برآورد قیمت دقیقی برای بهبود دستگاه انجام میدهند تا در زمان تعمیرات مشکل جدید شناسایی نشده که برای مشتریان با افزایش هزینه مشکل ساز شود. لازم به ذکر است که تمامی مراحل خدمات به رایا تا پایان عیب یابی لپ تاپ و اعلام هزینه برآورد شده به مشتریان کاملا رایگان می باشد.

چرا به رایا؟

خرید قطعات لپ تاپ

از مهم ترین پارامترها در رابطه با کیفیت تعمیرات لپ تاپ، کیفیت قطعاتی است که از آنها در زمان تعمیر دستگاه خود مورد استفاده قرار میگیرد. بیشتر قطعات داخلی لپ تاپ ها بسیار حساس هستند و حتما باید برای طول عمر بیشتر لپ تاپ از قطعات اصل لپ تاپ استفاده شود. چرا که در صورت استفاده از قطعات فیک و با کیفیت پایین امکان دارد به قطعات دیگر لپ تاپ نیز آسیب برسد.

بنابراین باید در خرید قطعات لپ تاپ وسواس زیادی به خرج داد و حتما از مرکزی معتبر آنها را خریداری کرد. شرکت به رایا برای رهایی از دست واسطه ها و کلاهبرداران، اقدام به واردات بدون واسطه و مستقیم قطعات لپ تاپ کرده و تمامی قطعات لپ تاپ را در انواع برندها و مدل ها به طور کامل بایگانی نموده است تا از اصل بودن و کیفیت قطعات استفاده شده برای مشتریان خود اطمینان داشته و علاوه بر تامین قطعات مورد نیاز مشتریان خود، به همکاران خود در زمینه خرید قطعات لپ تاپ کمک کند.

لازم به گفتن است که قطعات لپ تاپ به رایا دارای ضمانت بوده و با گارانتی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

روند انجام پذیرش و تعمیرات

1

مشاوره و پذیرش رایگان


چنانچه لپ تاپ شما دچار مشکل شده با تلفن 02166918136 تماس گرفته و با ما در میان بگذارید، تا متخصصان ما برای رفع مشکل لپ تاپ، شما را راهنمایی کنند. در صورت لزوم نیز میتوانید لپ تاپ خود را جهت بررسی های بیشتر به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید.

2

عیب یابی و برآورد هزینه


پس از پذیرش لپ تاپ، تکنسین های به رایا دستگاه شما را خیلی دقیق بررسی کرده و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی میکنند. سپس، کارشناسان ما قیمت دقیق تعمیر را برآورد کرده و هزینه ها و مراحل تعمیرات به شما اطلاع رسانی میشود.

3

تعمیر و تست دستگاه


در صورت تمایل و تایید شما مراحل تعمیر لپ تاپ طی شده و دستگاه شما توسط متخصصان به رایا و با استفاده از بروزترین تجهیزات تعمیر میشود. بعد از انجام تعمیرات، لپ تاپ کاملا تست میشود تا در صورت بروز مشکل پیش از تحویل دستگاه برطرف گردد.

4

گارانتی و ارسال دستگاه


بعد از انجام تست های نهایی روی لپ تاپ، کلیه خدمات صورت گرفته روی دستگاه توسط شرکت به رایا گارانتی شده تا شما با خیال آسوده بتوانید دستگاه خود را تحویل بگیرید. سپس لپ تاپ برای شما ارسال شده و یا میتوانید به صورت حضوری آن را دریافت کنید.

مشکلات متداول لپ تاپ

نمایندگی تعمیر لپ تاپ

در زمان خرابی لپ تاپ و هنگامی که لپ تاپ مشکل پیدا میکند و برای تعمیر دستگاه خود میخواهید به جایی مراجعه کرده تا بتوانید دوباره از لپ تاپ خود استفاده کنید، قدم اول که باید به آن خیلی اهمیت داده و برای آن وسواس به خرج دهید انتخاب مرکزی مجاز و معتبر برای تعمیرات لپ تاپ است که در این حوضه سابقه و اعتبار خوبی داشته باشد.

مراجعه نمودن به مراکز و جاهای غیر مجاز هم میتواند لپ تاپ شما را دچار مشکلات بیشتری کند و هم باعث هزینه های بیشتری برای لپ تاپ شما شود. شرکت به رایا دارای معتبرترین نمایندگی تعمیر لپ تاپ می باشد که سابقه ای درخشان در تعمیرات لپ تاپ داشته و خدمات خود را با گارانتی به مشتریان ادائه میدهد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شرکت به رایا با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک میکند انتخاب درستی داشته باشید تا بتوانید خدماتی شایسته برای لپ تاپ خود دریافت کنید.