مرکز تخصصی تعمیر دوربین لپ تاپ

بسیاری از کاربران هنگامی که نیاز به دوربین لپ تاپ دارند، با خطاهای متفاوتی رو به رو می شوند و نمی توانند از دوربین لپ تاپ خود استفاده کنند. این ایراد می تواند از نرم افزار یا سخت افزار لپ تاپ شما باشد. برای تعمیر دوربین لپ تاپ خود باید به یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر یا تعویض دوربین لپ تاپ مراجعه کنید. به رایا یکی از بهترین شرکت های تعمیرات لپ تاپ در ایران است که با به کارگیری نیرو های مجرب و متخصص، تعمیرات دوربین لپ تاپ شما را در کم ترین زمان انجام می دهد.

هنگامی که با خرابی دوربین لپ تاپ خود مواجه شدید، می توانید با به رایا تماس بگیرید و برای تعمیر یا تعویض دوربین لپ تاپ خود از مشاورین آن کمک بگیرید. شما باید در نظر بگیرید که تعمیر وب کم لپ تاپ به اهمیت و دقت بالایی نیاز دارد و باید حتما یک متخصص حرفه ای و با تجربه تعمیر دوربین دستگاه شما را انجام دهد. شما با مراجعه به لابراتور تخصصی تعمیرات لپ تاپ به رایا می توانید مطمئن باشید به یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر وب کم لپ تاپ مراجعه کردید.

شما در ادامه مطالب علاوه بر آشنایی با دلایل خرابی دوربین، می توانید با مراحل تعویض و تعمیر وب کم لپ تاپ نیز آشنا شوید.

دلایل خرابی دوربین لپ تاپ

استفاده از لوازم جانبی

اگر هنگام استفاده از وب کم، لوازم جانبی مثل هدفون یا وب کم اکسترنال به دستگاه خود متصل کردید ممکن است باعث اختلال در عملکرد دوربین لپتاپ شما شود. اتصالات جانبی لپتاپ خود را خارج کنید و سپس دوربین را تست کنید ممکن است با این کار مشکل پیش آمده حل شود.

به روز نبودن درایورها

گاهی اوقات بعد از نصب سیستم عامل دوربین لپ تاپ شما از کار میفتد. این مشکل می تواند از به روز نبودن درایورهای دوربین باشد. با مراجعه به سایت اصلی شرکت لپ تاپ خود می توانید نسخه های به روز و مناسب دستگاه خود را دریافت کنید.

نشانه های خرابی دوربین لپ تاپ

خطای 0x200F4244 یا 0xA00F4244

یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران با آن مواجه هستند کار نکردن دوربین لپ تاپ است. بعضی اوقات هنگام باز کردن دوربین با خطای 0x200F4244 یا پیدا نشدن دوربین مواجه می شوید. معمولا کاربرانی که ویندوز خود را ارتقا دادند به دلیل نصب نشدن درایور دوربین با این خطا مواجه می شوند و باید درایور های سخت افزاری لپ تاپ خود را به صورت دستی آپدیت کنید.

برای آپدیت کردن درایورهای ویندوز باید در تنظیمات لپ تاپ، بخش Manager Device درایور دوربین لپ تاپ خود را به روز کنید. برای راهنمایی بیشتر تعمیر دوربین دستگاه خود می توانید با مشاوران به رایا تماس بگیرید.

خط و خش روی دوربین

ممکن است با وارد شدن ضربه به لپ تاپ، دوربین آن از کار بی افتد و نیاز به تعمیر دوربین داشته باشید. اگر ضربه وارد شده به حدی باشد که روی دوربین خط و خش بی افتد و آن را بتوانید ببینید، باید برای تعویض دوربین لپ تاپ خود اقدام کنید. بعضی اوقات سیم های مربوط به دوربین لپ تاپ قطع شده و باعث از کار افتادن دوربین می شود. زمانی که با این مشکل مواجه هستید باید قاب دور لپ تاپ باز شده و اقدام به تعمیر دوربین کنید.

 ممکن است هنگام باز کردن دوربین لپ تاپ با خطای پیدا نکردن دوربین مواجه شوید و در فهرست Device Manager هیچ وب کمی را پیدا نکنید که این مشکل به دلیل وارد شدن ضربه به دوربین لپ تاپ ایجاد می شود. البته گاهی اوقات کاربران با بی دقتی، باعث آبخوردگی لپ تاپ می شوند که نفوذ آب به داخل لپ تاپ می تواند به اتصالات و کابل های دوربین آسیب وارد کند.

اگر دوربین لپ تاپ شما بر اثر ضربه یا آبخوردگی کار نمی کند و نیاز به تعمیر یا تعویض دوربین وب کم لپ تاپ دارید، می توانید با مراجعه به به رایا یا ارسال دستگاه خود به آدرس لابراتور تخصصی تعمیرات به رایا اقدام به تعویض یا تعمیر وب کم لپ تاپ خود کنید.

Camera Not Working On Windows10

کار نکردن دوربین لپ تاپ یکی از مشکلاتی است که معمولا در ویندوز 10 رخ می دهد. شما هنگام روشن کردن دوربین لپ تاپ خود با ارور Camera Not Working On Windows 10 مواجه می شوید که دلیل این خطا به روز نبودن درایور دوربین لپ تاپ شماست و ویندوز 10 دوربین لپ تاپ شما را شناسایی نمی کند. اگر می خواهید این مشکل را حل کنید شما باید درایور مناسب ورژن ویندوز خود را نصب کنید که برای این کار می توانید به سایت اصلی سازنده لپ تاپ خود بروید و درایور مناسب آن را دانلود کنید.

همچنین با نصب برنامه درایور تلنت، می توانید درایور های قدیمی را شناسایی و درایور های جدید و به روز را جایگزین کنید. هنگام انجام این کار حتما باید درایور مناسب را نصب کنید در غیر این صورت ممکن است دوربین لپ تاپ شما با مشکلات بیشتری رو به رو شود. اگر نتوانستید این کار را به تنهایی انجام دهید بهتر است به یک متخصص مراجعه کنید تا مشکل شما را حل کند.

We Need Your Permission

اگر هنگام روشن کردن دوربین لپ تاپ با خطای We Need Your Permission مواجه شدید، یعنی دوربین لپ تاپ شما خاموش است و اجازه ی دسترسی به آن را ندارید. برای صدور مجوز دسترسی باید در Setting بخش Privacy دوربین لپ تاپ خود را فعال کنید. بعضی اوقات استفاده از دوربین در بعضی از برنامه ها بلاک شده است که باید در تنظیمات Choose Which Microsoft برنامه مورد نظر را انتخاب کنید تا بتوانید از دوربین لپ تاپ خود در آن برنامه استفاده کنید.

شما باید هنگام خرابی دوربین لپ تاپ خود به یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر دوربین لپ تاپ مراجعه کنید. شرکت به رایا با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات موجود در زمینه تعمیر یا تعویض دوربین لپ تاپ، مشکلات شما را در کم ترین زمان حل می کند.

هزینه تعمیر و تعویض دوربین لپ تاپ

کاربرانی که با خرابی دوربین لپ تاپ مواجه می شوند، نگران هزینه های تعمیر آن هستند. برای تعمیر یا تعویض وبکم لپ تاپ نمی توان هزینه دقیقی گفت. ابتدا دستگاه باید توسط متخصصین عیب یابی شود و نسبت به درصد خرابی لپ تاپ برای تعویض یا تعمیر دوربین لپ تاپ اقدام شود.

دقت کنید اگر به تعویض وبکم لپ تاپ نیاز دارید به هیچ عنوان قطعات فیک و غیر اصل نخرید و حتما به مراکز معتبری مراجعه کنید که هنگام تعمیر دوربین لپ تاپ شما باعث خرابی و هزینه های بیشتر نشوند.

اگر به تعویض و تعمیر دوربین لپ تاپ احتیاج دارید، می توانید لپ تاپ خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا توسط افراد با تجربه و متخصص و به وسیله پیشرفته ترین ابزارآلات روز دنیا در زمینه تعمیر یا تعویض دوربین لپ تاپ، به صورت رایگان در به رایا عیب یابی شود و با توجه به خرابی و مدل لپ تاپ، هزینه آن برآورد و به شما اعلام شود.

همچنین شما می توانید در تلگرام با مشاورین به رایا در ارتباط باشید و با ذکر مدل و برند دستگاه خود از هزینه تعمیر دوربین لپ تاپ خود با خبر شوید و در صورت نیاز اقدام به تعویض یا تعمیر دوربین لپ تاپ خود کنید.

روند تعویض دوربین لپ تاپ

کار نکردن دوربین یکی از مشکلات رایج در لپ تاپ می باشد. مشکلات ویندوز و یا نصب نبودن درایور دوربین لپ تاپ و وبکم لپ تاپ می تواند باعث از کار افتادن دوربین لپ تاپ شود. حتما قبل از اقدام به تعمیر یا تعویض دوربین لپ تاپ، حتما نرم افزار را مورد بررسی قرار دهید و آخرین نسخه درایور وب کم لپ تاپ را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید.

دقت داشته باشید امکان دارد وجود نرم افزارهای جانبی دوربین و مخرب امکان کار نکردن وب کم را بیشتر می کند. برای تعمیر دوربین لپ تاپ باید حتما تخصص کافی برای باز کردن لپ تاپ داشته باشید و توصیه می شود این کار را به تکنسین بسپارید. همکاران ما در بخش تعمیر تخصصی لپ تاپ آماده خدمت رسانی در اسرع وقت به شما هستند. در این بخش برای آشنایی بیشتر شما مراحل تعمیر وبکم نت بوک را شرح خواهیم داد.

1


اگر ولتاژ درون مادربرد لپ تاپ وجود داشته باشد و اقدام به تعمیر کنید، ممکن است باعث اتصالی شود به همین دلیل ابتدا لپ تاپ خود را از شارژ خارج کنید سپس با کشیدن ضامن های پشت لپ تاپ، باتری را از قاب دستگاه جدا کنید.

2


در بعضی از لپ تاپ ها برای تعویض دوربین لپ تاپ حتما باید قاب کامل باز شود و در بعضی موارد فقط نیاز به باز کردن قاب ال سی دی می باشد. حتما قبل از باز کردن به این نکته توجه کنید سپس پیچ های متصل به لپ تاپ را باز کنید.

3


ابتدا وب کم را از نظر سلامت ظاهری چک کنید بعد از آن کانکتور اتصال وب کم لپ تاپ به برد را چک کنید. در بعضی مواقع به علت جا به جایی لپ تاپ فلت از داخل کانکتور جدا شده و ارور می دهد و یا هنگام کار صفحه مشکی یا کم رنگی می شود.

4


بعد از تعویض وب کم حتما تصویر وب کم را چک کنید تا پرش و یا تیرگی و سایه در وب کم وجود نداشته باشد و بعد اقدام به بستن قاب های لپ تاپ و بعد پیچ ها کنید. دقت داشته باشید وب کم لپ تاپ سرجای خودش کامل فیت شده باشد.