مرکز تخصصی تعمیر شارژر لپ تاپ

شارژر لپ تاپ جزء قطعات مهم لپ تاپ محسوب شده و در تامین انرژی قطعات داخلی لپ تاپ نقش دارد. خرابی شارژر می تواند باعث آسیب به سایر قطعات لپ تاپ شده و به همین دلیل هنگام خرابی شارژر باید سریع تر به تعمیر یا تعویض شارژر لپ تاپ اقدام نمود. هنگامی که با روشن نشدن لپ تاپ مواجه شدید، بهتر است ابتدا شارژر دستگاه خود را بررسی کنید و سپس به سراغ عیب یابی لپ تاپ بروید.

تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ از جمله خدماتی است که در شرکت به رایا ارائه می شود. لابراتور تخصصی به رایا با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات موجود تعمیر شارژر لپ تاپ را در کم ترین زمان حل انجام می دهد.

زمانی که شارژر لپ تاپ شما با مشکلی مواجه شد می توانید با ارسال آن به آدرس شرکت به رایا به صورت رایگان عیب یابی کنید و در صورت مشخص شدن مشکل اصلی آن، اقدام به تعمیر یا تعویض شارژر لپ تاپ کنید. همچنین در جهت تعویض یا تعمیر شارژر، کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند.

در ادامه مطالب می توانید دلایل خرابی شارژر لپ تاپ را مطالعه کنید و با مراحل تعمیر آن بیشتر آشنا شوید.

دلایل خرابی شارژر لپ تاپ

نشانه های خرابی شارژر لپ تاپ

شارژ نشدن لپ تاپ

شارژ نشدن لپ تاپ شما می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما قبل از هر کاری شارژر لپ تاپ خود را تست کنید. از یک شارژر دیگر برای شارژ کردن لپ تاپ خود استفاده کنید اگر بدون هیچ مشکلی سیستم شما شارژ شد، باید اقدام به تعویض شارژر لپ تاپ خود کنید در غیر این صورت مشکل شارژ نشدن لپ تاپ شما می تواند از باتری، مدار شارژ و یا سوکت شارژ باشد.

همچنین ممکن است مشکل شما فقط از پاره شدن سیم شارژر باشد و با تعویض آن مشکل شما حل شود. گاهی اوقات با خرابی شارژر و نرسیدن ولتاژ مورد نیاز به قطعات، لپ تاپ به طور ناگهانی خاموش می شود. در هر صورت تعمیر آداپتور لپ تاپ نیازمند تخصص و مهارت بالاست به همین دلیل هنگامی که با خرابی شارژر لپ تاپ خود مواجه شدید بهتر است به یک مرکز معتبر در زمینه ی تعمیر یا تعویض شارژر لپ تاپ مراجعه کنید.

داغ شدن شارژر لپ تاپ

یکی از دلایلی که باعث داغ شدن شارژر لپ تاپ شما می شود، استفاده از شارژر های تقلبی و غیر استاندارد است. استفاده از شارژر هایی که مناسب دستگاه شما نیست علاوه بر این که باعث خرابی شارژر می شود، ولتاژ نامناسبی را وارد دستگاه می کند و به سایر قطعات لپ تاپ آسیب وارد می کند.

همیشه از شارژرهای اصل و مناسب دستگاه خود استفاده کنید تا با خسارات و مشکلات بیشتری مواجه نشوید. بعضی اوقات شارژرهای اصلی نیز داغ می شود که این بالا رفتن دما نشان از خرابی شارژر می دهد و به زودی کارایی خود را از دست می دهد. اگر با مشکل شارژ نشدن دستگاه خود مواجه هستید می توانید با مشاوران ما در به رایا تماس بگیرید و برای تعمیر آداپتور لپ تاپ خود از آن ها مشاوره رایگان بگیرید.

همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر به کارشناسان به رایا در تلگرام پیام دهید. همچنین در صورت نیاز به تعویض شارژر لپ تاپ، اقدام به خرید شارژر مناسب و اصل دستگاه خود کنید. همچنین ما پیشنهاد می کنیم شارژر خود را برای تعمیر به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا متخصصان مجرب و باتجربه به رایا با استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات موجود دستگاه شما را به صورت رایگان عیب یابی کنند و در صورت نیاز در کم ترین زمان ممکن تعمیر شارژر شما را انجام دهند.

قطع و وصل شدن شارژر

ممکن است هنگامی که لپ تاپ خود را به شارژ می زنید، با قطع و وصل شدن شارژ لپ تاپ مواجه باشید. این مشکل می تواند به دلیل خراب شدن مغزی شارژر لپ تاپ باشد به همین دلیل زمانی که با این نشانه رو به رو شدید بهتر است به یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر لپ تاپ مراجعه کنید.

 همچنین همیشه در اتصال شارژر به لپ تاپ خود دقت کنید تا سوکت شارژ لپ تاپ با مشکلی مواجه نشود. شارژ شدن لپ تاپ یک فرآیند مهم است که در صورتی که در آن اختلالی ایجاد شود باعث بروز مشکلات بیشتری می شود به همین دلیل مهم ترین نکته این است که به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا مشکلات شما را حل کنند.

همچنین درصورتی که نیاز به تعویض شارژر لپ تاپ داشتید، به اصل بودن شارژر دقت کنید و اقدام به خرید شارژری کنید که مناسب دستگاه شما باشد و ولتاژ ورودی مناسب به قطعات داخلی لپ تاپ برساند.

هزینه تعمیر شارژر لپ تاپ

هزینه تعمیر یا تعویض شارژر ممکن است بسیاری از کاربران را نگران کند. هزینه تعمیر شارژر لپ تاپ با توجه به مدل دستگاه بین 150 هزار تومان تا 250 هزار تومان متغیر است و برای آگاهی از هزینه های تعمیر یا تعویض شارژر لپ تاپ باید از مدل دقیق دستگاه خود با خبر باشید تا با مشاوران ما در به رایا تماس بگیرید و با ذکر دقیق مدل و برند دستگاه خود از هزینه های تعمیر لپ تاپ خود با خبر شوید.

همچنین هنگامی که به تعویض شارژر لپ تاپ نیاز داشتید باید اقدام به خرید شارژر کنید. شارژر خریداری شده باید ولتاژ مناسب را وارد دستگاه کند در غیر این صورت ممکن است به بسیاری از قطعات آسیب برساند و هزینه و خسارات زیادی را برعهده شما بگذارد.

برای با خبر شدن از هزینه تعمیر شارژر لپ تاپ خود باید ابتدا شارژر را عیب یابی کرده و با توجه به درصد خرابی برای تعمیر آن اقدام شود به همین دلیل شما می توانید دستگاه خود را برای متخصصان مجرب به رایا ارسال کنید تا بعد از عیب یابی رایگان، هزینه های تعمیر شارژ لپ تاپ شما براورد شود.

همچنین می توانید به مشاوران ما در تلگرام پیام دهید تا با توجه به مدل و برند دستگاه شما هزینه های آن برآورد شود و به شما اعلام شود. بعد از برآورد قیمت متخصصان به رایا با رضایت شما تعمیرات لپ تاپ شما را در کم ترین زمان و با کیفیت بالا انجام می دهند.

روند تعمیر شارژر لپ تاپ

یکی از دلایلی که لپ تاپ روشن نمی شود و یا شارژ نمی شود خرابی شارژر لپ تاپ یا آداپتور لپ تاپ می باشد. در نظر داشته باشید تعمیر شارژر لپ تاپ در بعضی از مدل ها مقرون به صرفه نمی باشد و یا به دلیل عدم وجود قطعه امکان تعمیر ندارد. نوسان برق و یا استفاده طولانی مدت از آداپتور لپ تاپ باعث خراب شدن شارژر می شود و برای تعمیر آداپتور باید تمامی قطعات روی برد شارژر تست شود.

در نظر داشته باشید اگر شارژر لپ تاپ را روشن نمی کند مشکل می تواند از کابل برق باشد و قبل از باز کردن آداپتور حتما کابل را تست کنید. برای تعمیر آداپتور لپ تاپ و یا خرید شارژر لپ تاپ می توانید با همکاران ما در بخش فروش شارژر لپ تاپ تماس حاصل فرمایید. در نظر داشته باشید برای تعمیر آداپتور نوت بوک نیازمند تجهیزات و دانش کافی برای پیدا کردن خرابی شارژر می باشید.

عیب یابی در شارژر یکی از مهمترین مسائل برای تعمیر آداپتور می باشد. در این بخش برای آشنایی بیشتر شما مراحل تعمیر شارژر لپتاپ را شرح خواهیم داد.