مرکز تخصصی تعویض درب پشت موبایل و تبلت

شکستن درب پشت گوشی یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از کاربران پیش آمده و نمی توان آن را نادیده گرفت. بعضی از قاب های تلفن همراه قابلیت جدا شدن از فریم را دارند و در صورت شکستگی ممکن است باعث افتادن باتری و خرابی های بیشتری شود. به همین دلیل کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند باید هرچه سریع تر برای تعویض درب پشت موبایل و تبلت خود اقدام کنند. در نظر بگیرید تعمیرات تلفن همراه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برای انجام تعمیرات حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید که به رایا پیشنهاد ما به شماست.

تعویض فریم تبلت و تعویض فریم گوشی از جمله خدماتی است که در شرکت به رایا ارائه می شود و کاربران می توانند با خیال راحت برای تعویض درب پشت گوشی خود به این شرکت مراجعه کنند. متخصصان با تجربه به رایا از بهترین تجهیزات در زمینه تعمیر یا تعویض درب پشت تبلت یا گوشی استفاده می کنند و در زمان کم تعمیر درب پشت موبایل شما را انجام می دهند.

در ادامه درباره خرابی درب پشت و فریم گوشی صحبت کردیم و شما را تا حدودی با مراحل تعویض درب پشت تبلت و گوشی آشنا کردیم.

دلایل خرابی درب پشت و فریم

باد کردن باتری

با باد کردن باتری موبایل و تبلت ممکن است به قاب دستگاه فشار وارده شده و باعث خرابی و شکستگی آن می شود. در صورت خراب شدن قاب گوشی و فریم هر چه سریع تر برای تعویض درب پشت گوشی خود به مراکز معتبر در زمینه تعویض درب پشت گوشی مراجعه کنید همچنین توجه کنید قاب بعضی از مدل های تلفن همراه جدا از ال سی دی است و با شکستن قاب پشت و یا لق شدن آن ممکن است به باتری تلفن همراه یا تبلت شما آسیب وارد کند. زمانی که با این مشکل مواجه هستید در کم ترین زمان برای تعویض فریم موبایل خود اقدام کنید تا با مشکلات بیشتری مواجه نشوید.

نشانه های خرابی درب پشت

از بین رفتن جنبه ظاهری موبایل و تبلت

یکی از نشانه های اساسی خرابی درب پشت گوشی از بین رفتن جنبه ظاهری آن است. بیشتر کاربران به زیبا بودن ظاهر تلفن همراه و تبلت خود اهمیت می دهند و با خط افتادن روی درب پشت دستگاه خود اقدام به تعویض یا تعمیر درب پشت تبلت یا موبایل خود می کنند. به همین دلیل یکی از دلایل تعویض فریم موبایل و تبلت ها از بین رفتن جنبه ظاهری آن ها است. باید از عواملی که به ظاهر موبایل و تبلت شما آسیب وارد می کند دوری کنید.

همچنین خم شدن و دفرم شدن فریم موبایل می تواند از دلایلی باشد که باعث آسیب رساندن به ظاهر درب پشت موبایل شما می شود. شما می توانید برای محافظت بیشتر از تلفن همراه یا تبلت خود قاب های جانبی تهیه کنید تا درب پشت گوشی خود را در برابر ضربه مقاوم کنید و نیازی به تعویض فریم موبایل یا تبلت نداشته باشید.

قرارگیری نادرست ال سی دی

زمانی که درب پشت گوشی شما دچار خمیدگی و خرابی شده باشد، ممکن است ال سی دی موبایل شما به درستی قرار نگیرد و هنگام کار کردن با موبایل نور از درز های باز بین LCD و فریم بیرون بزند و حتی هنگام نصب ال سی دی جدید نمی توانید آن را به درستی به فریم و قاب موبایل چفت کنید. بی توجهی به این مشکلات ممکن است به مرور زمان باعث آسیب و خسارات بیشتر به موبایل و تبلت شما شود. اگر با نشانه های خرابی فریم و قاب پشت موبایل مواجه هستید بهتر است هر چه سریع تر برای تعویض فریم موبایل خود اقدام کنید.

برای این کار می توانید با شرکت به رایا تماس بگیرید و از کارشناسان مجرب به رایا در زمینه تعمیر و تعویض درب پشت گوشی مشاوره ی رایگان بگیرید و در صورت نیاز با ارسال موبایل خود به لابراتور های تخصصی به رایا از عیب یابی رایگان متخصصین ما بهره مند شوید و در آخر در صورت نیاز اقدام به تعویض فریم موبایل خود کنید.

همچنین در صورت شکستن قاب پشت تبلت و از بین رفتن آن می توانید تبلت خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا متخصصین به رایا با استفاده از به روزترین تجهیزات موجود در زمینه تعمیر و تعویض فریم تبلت در کم ترین زمان عیب یابی تبلت شما را انجام داده و در صورت نیاز اقدام تعویض درب پشت تبلت شما می کنند.

از بین رفتن قابلیت ضد آب بودن

همان طور که می دانید بعضی از برند ها، تلفن های خود را ضد آب تولید می کنند. با شکسته شدن قاب پشت موبایل متاسفانه این قابلیت از بین می رود و تلفن همراه به شدت آسیب پذیر می شود. هنگام تعویض درب پشت گوشی خود اگر میزان شکستگی زیاد باشد باید قاب موبایل نیز تعمیر شود. پلاستیک هایی در اطراف گوشی وجود دارد که از نفوذ آب به داخل آن جلوگیری می کند.

هنگام تعویض فریم موبایل باید مراقب این پلاستیک ها باشید. همچنین بعد از تعویض درب پشت گوشی ممکن است دیگر قابلیت ضد آب بودن تلفن همراه عمل نکند که این مشکل به دلیل قرارگیری نادرست پلاستیک هاست. تعویض درب پشت گوشی های ضدآب از اهمیت بالایی برخوردار است که باید با دقت زیاد انجام شود تا مثل روز اول در برابر آب مقاوم باشد. به همین دلیل برای تعویض فریم موبایل خود به مراکز معتبر مراجعه کنید.

هزینه تعویض فریم موبایل و تبلت

یکی از دغدغه های فکری کاربران هزینه تعویض یا تعمیر درب پشت گوشی است. بعضی از قاب های تلفن های همراه به راحتی جدا و جایگزین می شود و ریسک کم تری برای تعویض درب پشت وجود دارد به همین دلیل هزینه تعمیر آن کم تر است اما بعضی از مدل ها برای تعویض درب پشت موبایل باید تمام اجزا جدا شود و ریسک بالایی برای تعویض دارد به همین دلیل هزینه ی بیشتری هم دارد. به طور کلی هزینه تعویض فریم موبایل و تعویض فریم تبلت از 60 هزار تومان تا 400 هزارتومان با توجه به ریسک و زمان تعمیر متغیر است.

اگر نیاز به تعویض فریم تبلت و موبایل دارید می توانید با کارشناسان ما در به رایا تماس بگیرید تا مشاوران ما علاوه بر برآورد قیمت، برای تعویض فریم تبلت و موبایل به شما کمک کنند. همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در تلگرام در ارتباط باشید.

می توانید برای صرفه جویی در هزینه، گوشی و تبلت خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا متخصصان ما با استفاده از به روزترین تجهیزات موجود در زمینه تعویض فریم تبلت و موبایل، دستگاه شما را به صورت رایگان عیب یابی کنند و هزینه های تعویض فریم تبلت و موبایلتان را به شما اعلام کنند.

روند تعویض درب پشت تبلت و موبایل

وقتی موبایل و تبلت به زمین می خورد بعد از تاچ و ال سی دی بیشتر قسمتی که آسیب میبیند قسمت درب پشت، قاب و فریم می باشد. درب پشت موبایل و گوشی ها یا به صورت کامل با فریم هستند یا به صورت شیشه ای پشت موبایل روی شاسی نصب می شوند. در صورتیکه به صورت کامل یا یک تیکه باشند باید تمامی قطعات باز شوند و بعد اقدام به تعویض کرد. در صورتیکه فقط به صورت شیشه ای هست می توانید با حرارت در پشت را باز کنید و اقدام به تعویض آن کنید. در نظر داشته باشید حرارت زیاد باعث آسیب به برد دستگاه می شود.

برای استعلام موجودی و قیمت در پشت گوشی و تبلت می توانید با همکاران ما در بخش تعمیر و تعویض در پشت موبایل تماس بگیرید. در این قسمت مراحل تعویض درب پشت موبایل و تبلت را برای شما شرح خواهیم داد.

1


در صورتیکه درب پشت به صورت کامل و یک تیکه هست باید اقدام به باز کردن کامل دستگاه کنیم. تمامی قطعات را کامل باز می کنیم و روی درب پشت و شاسی جدید نصب میکنیم. حتما از فریم و شاسی درب پشت اصلی و اورجینال استفاده کنید.

2


اگر درب پشت موبایل قابلیت جدا شدن را داشته باشد می توانید با دستگاه هیتر در پشت را با حرارت باز کنید و اقدام به تعویض آن کنید. در پشت موبایل و تبلت به صورت فکتوری با چسب مخصوص روی فریم و شاسی نصب می شود.

3


در صورتیکه شاسی موبایل بر اثر ضربه کج شده حتما اقدام به تعمیر شاسی و صاف شدن قاب کنید. هنگام نصب تاچ و ال سی دی روی فریم و شاسی حتما باید محل قرارگیری تاچ و ال سی دی صاف باشد تا کامل روی فریم نصب شود.

4


برای نصب درب پشت روی شاسی موبایل و تبلت حتما از چسب مخصوص سری T استفاده کنید و درب را فیکس کنید تا کاملا به شاسی چسبیده شود. مدت زمان خشک شدن کامل چسب تی حدود سه ساعت می باشد. این کار را با دقت انجام دهید.

فروشگاه به رایا

همان طور که بارها تاکید کردیم هنگام تعویض درب پشت موبایل و تبلت خود حتما از قطعات اصل و اورجینال استفاده کنید. بسیاری از کاربران با خرید قطعات فیک باعث وارد شدن خسارت های بیشتر به دستگاه خود می شوند. باید توجه داشته باشید که قطعات فیک به هیچ عنوان کیفیت قطعات اصلی و اورجینال را ندارند.

به همین دلیل باید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید که به اصل بودن قطعات آن اطمینان داشته باشید و حتما هنگام خرید از فروشگاه ضمانت کالا را دریافت کنید. فروشگاه به رایا با واردات بدون واسطه قطعات موبایل و تبلت، به مشتریان خود کیفیت قطعات را تضمین می کند و هنگام خرید قطعات ضمانت پس از فروش ارائه می دهد. شما می توانید به فروشگاه به رایا مراجعه کنید و با خیال راحت اقدام به خرید فریم و قاب موبایل و تبلت خود کنید. همچنین برای استعلام قیمت قطعات می توانید با کارشناسان به رایا در تلگرام در ارتباط باشید.