مرکز تخصصی تعمیر فلت ال سی دی موبایل و تبلت

تعمیر فلت ال سی دی موبایل و تبلت یکی از خدمات ارائه شده در لابراتورهای تخصصی شرکت به رایا می باشد. فلت ها وظیفه اتصال ال سی دی و تاچ با بورد موبایل و تبلت را بر عهده دارند. چنانچه کابل فلت آسیب ببیند، تاچ ال سی دی دستگاه کار نکرده و موبایل و تبلت برای ما قابل استفاده نخواهد بود. در این مواقع می بایست به مرکزی معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر فلت گوشی و تبلت مراجعه نمود.

اگر برای تعمیر گوشی یا تبلت خود به مراکز غیر تخصصی مراجعه کنید ممکن است هنگام انجام تعمیرات، فلت تبلت یا موبایل شما پاره شده و شما مجبور به تعویض فلت ال سی دی موبایل یا تبلت خود شوید. شرکت به رایا با استفاده از بهترین تجهیزات و ابزارآلات و بهره گیری از تکنسین های باتجربه در زمینه تعمیر و تعویض فلت ال سی دی تبلت و موبایل، مشکل دستگاه شما را برطرف نموده و تعمیر و یا تعویض فلت گوشی و تبلت شما را در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت انجام می دهد.

در صورتی که با پارگی فلت دستگاه خود مواجه هستید، با متخصصان به رایا تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان بتوانید از خدمات عیب یابی رایگان ما با ارسال دستگاه خود به آدرس شرکت به رایا استفاده کنید.

در ادامه مطالب به دلایل پارگی فلت دستگاه شما اشاره شده و بعد از آن به مراحل تعمیر و تعویض فلت موبایل و تبلت برای آشنایی بیشتر شما با روند کار می پردازیم.

دلایل خرابی فلت

نشانه های خرابی فلت

پرش تصویر

گاهی هنگام کار با موبایل یا تبلت متوجه پرش تصویر در ال سی دی می شوید. در چنین شرایطی به احتمال زیاد دستگاه شما دچار مشکلات سخت افزاری شده است و یکی از این مشکلات احتمالا خرابی فلت موبایل یا تبلت است. هنگامی که با پرش تصویر مواجه هستید، بالای ال سی دی موبایل یا تبلت خود را به آرامی فشار دهید. اگر پرش تصویر ال سی دی از بین رفت، فلت گوشی شما آسیب دیده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض فلت گوشی یا تبلت خود دارید.

 برخی زمان ها هیچ تصویری روی صفحه نمایش نشان داده نمی شود، اما ال سی دی موبایل یا تبلت سالم است. در این مواقع فلت دستگاه شما دچار مشکل شده و احتمال پارگی فلت وجود دارد که باید اقدام به تعمیر و یا تعویض فلت تبلت و یا موبایل خود کنید. اگر به پارگی فلت دستگاه بی توجه باشید و برای تعمیر فلت تصویر موبایل یا تبلت خود اقدام نکنید ممکن است فلت به بخش های مختلف گوشی یا تبلت آسیب وارد کند.

عملکرد اشتباه تاچ

اختلال در عملکرد تاچ در موبایل و تبلت یکی از نشانه های خرابی فلت دستگاه می باشد. بعضی اوقات در زمان مشکل در تاچ، تاچ ال سی دی هیچ مشکلی ندارد و مشکل از فلت دستگاه است. برای حل کردن این مشکل، می توان به تعمیر فلت ال سی دی تبلت یا موبایل اقدام نمود. در زمان هایی که محل اتصال فلت به ال سی دی صدمه ببیند متاسفانه نمی توان با تعمیر فلت این مشکل را حل کرد و باید اقدام به تعویض فلت تبلت یا موبایل نمود.

اگر با اختلال در تاچ و فلت موبایل خود مواجه هستید، می توانید موبایل خود را برای لابراتور تخصصی تعمیر موبایل به رایا ارسال کنید تا متخصصان ما دستگاه را به طور رایگان عیب یابی کنند. همچنین برای مشکل فلت تبلت خود نیز میتوانید آن را به لابراتور تخصصی تعمیرات تبلت به رایا ارسال نمایید تا عیب یابی رایگان برای تبلت شما صورت پذیرد.

هزینه تعمیر فلت تبلت و موبایل

از دغدغه های کاربران هنگام بروز مشکل برای موبایل و یا تبلت خود، هزینه و قیمت انجام تعمیرات آن است. نمی توان به طور دقیق از قبل هزینه تعمیر فلت موبایل یا تبلت را بیان کرد. بعضی اوقات فلت دستگاه مشکل چندانی ندارد و مشکل به وجود آمده را می توان با تعمیر فلت تصویر تبلت حل کرد. با پاره شدن فلت اما معمولا مجبور به تعویض فلت تبلت یا موبایل هستیم.

هزینه تعمیر یا تعویض فلت موبایل یا تبلت بستگی به مدل و برند دستگاه دارد. همچنین باید در نظرداشته باشید هنگام تعویض فلت تبلت یا موبایل از قطعات فیک و غیر اصلی تا حد امکان برای پایین آوردن هزینه ها استفاده نکنید. اگر با مشکل در فلت موبالت یا تبلت خود روبرو هستید، برای استعلام قیمت تعمیر و تعویض فلت موبایل یا تبلت خود می توانید با متخصصین به رایا تماس بگیرید و با ذکر مدل و برند دستگاه از هزینه دقیق تعویض یا تعمیر فلت تصویر گوشی یا تبلت خود مطلع شوید.

همچنین می توانید با همکاران ما از طریق تلگرام شرکت در ارتباط باشید و هزینه تعمیر و تعویض فلت تبلت و موبایل خود را استعلام کنید. همچنین بهتر است گوشی و یا تبلت خود را در صورت بروز هر گونه مشکلی به آدرس شرکت به رایا ارسال نمایید تا از خدمات عیب یابی رایگان دستگاه خود استفاده کنید. تکنسین های به رایا گوشی و تبلت شما را کاملا رایگان توسط بروزترین ابزارآلات عیب یابی کرده و برای تعمیر یا تعویض فلت تبلت و یا موبایل شما برآورد دقیقی برای هزینه ها می دهند.

روند تعویض فلت تبلت و موبایل

یکی از دلایل کار نکردن یا تصویر ندادن تاچ ال سی دی موبایل و تبلت می تواند خرابی فلت باشد. برای حل این مشکل باید اقدام به تعمیر یا تعویض فلت گوشی و تبلت نمود. به این نکته توجه داشته باشید تعویض و تعمیر فلت تاچ ال سی دی بسیار حساس بوده و نیازمند تجهیزات کامل و تخصص کافی می باشد. به دلیل ظریف بودن ریبون ال سی دی موبایل و تبلت، باید مراقب باشید تا به خود تاپ ال سی دی دستگاه آسیب وارد نشود.

پیشنهاد می شود هنگام تعویض فلت تاچ ال سی دی گوشی و تبلت حتما از لوپ استفاده کنید تا با دقت بیشتری به تعمیر فلت بپردازید. در اینجا مراحل تعویض فلت تبلت و موبایل را برای آشنایی بیشتر شما بیان خواهیم کرد.

1


برای دسترسی به فلت تاچ ال سی دی باید ابتدا موبایل یا تبلت را کامل باز کنیم. پس از باز کردن دستگاه، برد و فلت های باتری و پاور را از دستگاه جدا کرده و اقدام به بلند کردن تاچ و ال سی دی از روی فریم موبایل و تبلت خواهیم نمود.

2


فلت تاچ و ال سی دی موبایل را زیر لوپ قرار داده و وضعیت آن را بررسی می کنیم. اگر فلت قابل تعمیر باشد با سیم کشی فلت مشکل آن را حل کرده و در صورتی که فلت دچار پارگی باشد، با جدا کردن فلت از روی تاچ ال سی دی، فلت جدید را جایگزین کنیم.

3


بعد از تعمیر و یا تعویض فلت تاچ ال سی دی تبلت و موبایل، اقدام به تست فلت می نماییم. برای اینکه از تعمیر فلت گوشی و تبلت مطمئن شویم حتما اتصالات فلت را با چسب مخصوص ریبون پوشش دهید تا در آینده به مشکل بر نخورد.

4


برد را روی دستگاه نصب می کنیم. باید قبل از نصب تاچ ال سی دی روی فریم، حتما فلت را در حالات مختلف تست کنید تا اتصالی نداشته باشد. در پایان و در صورت اطمینان کامل اقدام به چسباندن تاچ ال سی دی روی فریم دستگاه می کنیم.

فروشگاه به رایا

در صورت خرابی فلت و نیاز به تعویض فلت موبایل یا تبلت، برای آنکه به قطعات دیگر موبایل و تبلت آسیب وارد نشود بهتر است اقدام به خرید فلت اصل و اورجینال دستگاه خودکنید. برای این امر شما نیاز به یک فروشگاه معتبر و خوشنام برای خرید فلت اصل گوشی و تبلت خود خواهید داشت تا بتواند کیفیت و اصل بودن فلت خریداری شده توسط شما را گارانتی نماید.

شرکت به رایا برای برآورده ساختن نیاز مشتریان و همکاران اقدام به واردات فلت های اصل و اورجینال موبایل و تبلت در تمامی مدل ها و برندها کرده است.در صورت خرابی فلت و نیاز به تعویض فلت تبلت و موبایل می توانید با مراجعه به فروشگاه به رایا فلت مناسب دستگاه خود را خریداری کرده و آن را پس از خرید، با خیال راحت همراه با گارانتی و ضمانت اصالت و کیفیت کالا از ما دریافت کنید.