مرکز تخصصی تعمیر آی سی هارد تبلت

بسیاری از خرابی های تبلت به دلیل مشکل در هارد دستگاه یا آی سی آن ایجاد می شود. هارد یکی از قطعات مهم تبلت به شمار می رود که سیستم عامل روی آن نصب می شود. متاسفانه امروزه خرابی آی سی هارد بین تبلت های هوشمند بسیار رایج است. اصلی ترین نشانه خراب شدن آی سی هارد روشن نشدن تبلت و یا ماندن روی لوگو می باشد.

برای این که بدانید چه زمانی نیاز به تعمیر آی سی هارد تبلت دارید، باید از نشانه های خرابی آن اطلاع داشته باشید تا قبل از بروز خسارت های جدی، اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید. متاسفانه بعد از خرابی هارد امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید حتما اقدام به تعویض آن کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث خرابی آی سی هارد تبلت شما می شود که ما در این مقاله به آن اشاره کردیم. همچنین متخصصان به رایا با دانش کافی و مهارتی که دارند با بهترین کیفیت تعمیرات تبلت شما را انجام می دهند. شما می توانیدبا ارسال دستگاه خود به آدرس به رایا، از خدمات با کیفیت لابراتورهای ما بهره ببرید.

در ادامه مقاله درباره آی سی هارد بیشتر می خوانید و می توانید با مراحل و چگونگی تعویض آی سی هارد بیشتر آشنا شوید.

دلایل خرابی آی سی هارد

نشانه های خرابی آی سی هارد

پاک نشدن اطلاعات با ریست فکتوری

ریست فکتوری یکی از کارهایی است که معمولا بسیاری از مشکلات تبلت را حل می کند به همین دلیل کاربران از این روش زیاد استفاده می کنند. همان طور که می دانید ریست فکتوری در صورتی درست می باشد که تمام اطلاعات داخل دستگاه پاک شود.

اگر بعد از این که تبلت خود را به تنظیمات کارخانه بازگرداندید و اطلاعات شما هنوز داخل تبلت بود متاسفانه آی سی هارد تبلت شما دچار مشکل شده است. زمانی که آی سی هارد به مشکل بر می خورد هیچ اطلاعاتی نمی توانید از داخل دستگاه پاک کنید و هیچ داده ای نیز نمی توانید ذخیره کنید. البته قبل از تعویض آی سی هارد، می توانید برای عیب یابی دستگاه خود اقدام کنید.

نشان دادن لوگو هنگام روشن شدن

یکی دیگر از نشانه های خرابی آی سی هارد، گیر کردن روی لوگوی تبلت می باشد. اگر تبلت شما روشن نمی شود و روی لوگو گیر می کند، متاسفانه باید به فکر تعمیر آی سی هارد تبلت خود باشید. در این صورت به هیچعنوان گوشی شما فلش نمی شود و ممکن است مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

از آنجایی که تعمیر و تعویض آی سی هارد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید توسط متخصصین ماهر انجام شود پیشنهاد می کنیم برای تعویض آی سی هارد تبلت خود حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید.

روشن شدن تبلت با ویبره های متداول

روشن شدن تبلت با ویبره های متداول یکی دیگر از نشانه های خرابی آی سی هارد است. متاسفانه آی سی هارد از جمله قطعاتی است که خرابی آن باعث به وجود آمدن بسیاری از مشکلات می شود و نشانه های زیادی دارد. اما قبل از تعمیر آن، عیب یابی آن اهمیت بیشتری دارد چرا که ممکن است آی سی هارد تبلت شما سالم باشد و نیاز به تعمیر قطعه دیگری داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم دستگاه خودرا به آدرس لابراتورهای تخصصی تعمیرات تبلت به رایا ارسال کنید تا متخصصان با تجربه و ماهر به رایا در کم ترین زمان تعمیرات تبلت شما را انجام دهند. همچنین می توانید با شرکت تماس گرفته و از مشاوران ما، راهنمایی بگیرید.

هزینه تعمیر و تعویض آی سی هارد تبلت

همیشه کاربران قبل از این که تعمیر تبلت خود را انجام دهند، نگران هزینه های آن هستند. هزینه تعویض و تعمیر آی سی هارد تبلت از جمله سوالات متداول کاربران می باشد. هزینه تعویض آی سی هارد بستگی به مدل و برند دستگاه شما دارد. هرچه مدل دستگاه شما جدیدتر باشد هزینه های شما بیشتر می شود.

البته شاید بتوانید با خرید آی سی هارد فیک و تقلبی، هزینه های خود را کم کنید اما این کار فقط باعث خسارت های بیشتر می شود. برای استعلام دقیق هزینه تعمیر و تعویض آی سی هارد تبلت، می توانید با مشاوران به رایا تماس بگیرید و با گفتن مشکلات و مدل دستگاه خود، هم مشاوره رایگان دریافت کنید و هم از هزینه تعمیر آی سی هارد تبلت خود با خبر شوید.

همچنین می توانید با ارسال دستگاه خود به آدرس لابراتورهای به رایا، تبلت خود را به صورت رایگان عیب یابی کنید و با بهترین کیفیت از خدمات شرکت ما بهره مند شوید.

روند تعویض آی سی هارد تبلت

تعمیرات قطعات تبلت اهمیت بسیار زیادی دارد. سیاری از کاربران با اعتماد به مراکز نامناسب، باعث خسارت های بیشتر به دستگاه خود شدند. تعویض و تعمیر آی سی هارد نیز از جمله خدماتی است که باید حتما توسط افراد متخصص و ماهر انجام شود تا به هارد اصلی آسیبی وارد نشود. با این که ما در ادامه مقاله به چگونگی تعویض آی سی هارد تبلت اشاره کردیم اما به هیچ عنوان این کار را خودتان انجام ندهید و حتما به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید.

1


ابتدا با باز کردن درب پشت تبلت، دستگاه را باز کنید و کابل هایی که به برد متصل شده اند را جدا کنید. همچنین برد را با باز کردن پیچ های آن از قاب دستگاه خارج کنید.

2


چسب های اطراف آی سی هارد را با یک وسیله مناسب پاک کنید تا بتوانید آی سی هارد را جدا کنید. در انجام این کار دقت کنید تا به سایر قطعات آسیبی وارد نکنید.

3


با توجه به نوع آی سی هارد، به آن حرارت دهید.این حرارت باعث آب شدن پایه های آی سی هارد می شود سپس با دقت بالا آی سی هارد را از روس دستگاه بلند کنید.

4


سپس پایه های روی برد را ترمیم کنید توجه کنید که باید تمام پایه ها دارای قلع باشد. آی سی جدید را روی قلع بگذارید و با حرارت دادن روی قلع پایه ها بچسبانید.