مرکز تخصصی تعویض سوکت شارژ موبایل و تبلت

تعمیر سوکت شارژ تبلت و موبایل، چیزی نیست که بتوان از آن چشم پوشی کرد و آن را به عقب انداخت. با خرابی سوکت شارژ، دستگاه شما دیگر شارژ نخواهد شد و برای استفاده از موبایل و تبلت خود در این شرایط چاره ای جز تعمیر سوکت شارژ گوشی یا تبلت خود نخواهید داشت.

در این مواقع شما باید برای تعمیر و یا تعویض سوکت شارژ موبایل و تبلت خود اقدام کرده و در این بین انتخاب جایی معتبر و دارای سابقه در این زمینه میتواند نگرانی شما را برطرف نماید. شرکت به رایا معتبرترین مرکز در زمینه تعمیر و تعویض سوکت شارژ تبلت و موبایل می باشد و مشتریان می توانند با خیال راحت دستگاه خود را برای تعمیر یا تعویض سوکت شارژ گوشی یا تبلت به ما بسپارند.

شرکت به رایا از بهترین تجهیزات موجود در زمینه تعویض و تعمیر سوکت شارژ موبایل و تبلت استفاده کرده و با بالاترین سرعت و کیفیت خدمات تعمیر سوکت شارژ تبلت و موبایل را ارائه دهد. در صورت خرابی سوکت شارژ دستگاه خود، با کارشناسان به رایا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید برای عیب یابی رایگان، موبایل یا تبلت خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال نمایید تا عیب آن به طور دقیق مشخص شود.

در این مطلب سعی کردیم شما را با دلایل خرابی سوکت شارژ و همچنین پروسه تعویض و تعمیر سوکت شارژ گوشی و تبلت آشنا کنیم.

دلایل خرابی سوکت شارژ

نشانه های خرابی سوکت شارژ

قطع و وصل شدن شارژ

هنگامی که دستگاه خود را به شارژ متصل می کنید و با قطع و وصل شدن شارژر مواجه می شوید، بهتر است ابتدا از سالم بودن شارژر خود اطمینان حاصل کنید. اگر شارژر مشکلی نداشته باشد به احتمال زیاد سوکت شارژ خراب شده است. البته گاهی اوقات به دلیل بزرگ شدن سوکت شارژ، شارژر به درستی متصل نشده و از سوکت شارژ خارج می شود. در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشید می توانید موبایل یا تبلت خود را به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا توسط با تجربه ترین متخصصان مراحل تعویض یا تعمیر سوکت شارژ تبلت یا موبایل شما انجام شود.

شارژ شدن موبایل یا تبلت در یک زاویه خاص

اگر تبلت یا موبایل شما فقط در یک سطح صاف شارژ می شود و با در دست گرفتن شارژ شدن آن متوقف می شود یا فقط در یک زاویه خاص شارژ می شود، باید به سلامت سوکت شارژ دستگاه خود شک کنید. بسیاری از نشانه هایی که در موبایل یا تبلت شما ظاهر می شوند دلایل مختلفی دارند که باید آنها را بدانید و در صورت نیاز موبایل یا تبلت خود را به افراد متخصص نشان دهید تا خرابی آن را پیدا کنند. همچنین سعی کنید به هیچ عنوان از موبایل یا تبلت خود هنگام شارژ استفاده نکنید تا به سوکت شارژ دستگاه صدمه ای وارد نشود.

شارژ نشدن دستگاه

هنگامی که با شارژ نشدن دستگاه خود مواجه شدید بهتر است قبل از هر کاری شارژر دیگری را امتحان کنید. چنانچه دستگاه شما شارژ شد، مشکل شما از شارژر بوده. اما اگر موبایل و یا تبلت شما شارژ نشد به احتمال زیاد مشکل از سوکت شارژ دستگاه می باشد و شما باید اقدام به تعمیر یا تعویض سوکت شارژ گوشی یا تبلت خود کنید. برای تعمیر سوکت شارژ گوشی و تبلت شرکت به رایا نیاز شما را برطرف خواهد کرد. می توانید تبلت یا موبایل خود را برای ما ارسال کنید تا مشکل شارژ نشدن گوشی یا تبلت شما را حل کنیم. در نظر داشته باشید به عقب انداختن تعمیر سوکت شارژ تبلت یا موبایل ممکن است شما را مجبور به تعویض سوکت شارژ نماید.

هزینه تعمیر و تعویض سوکت شارژ موبایل و تبلت

هزینه تعویض و تعمیر سوکت شارژ موبایل و تبلت بیشترین سوالی است که در زمان خرابی سوکت شارژ دستگاه به آن برخورد میکنیم. برای اعلام هزینه ابتدا باید سوکت شارژ چک شود که با تعمیر سوکت شارژ تبلت یا موبایل مشکل برطرف میشود یا خیر. در صورتی که نیاز به تعویض سوکت شارژ تبلت یا موبایل باشد، هزینه تعویض سوکت شارژ تبلت یا موبایل بین 70 تا 150 هزار تومان متغیر می باشد که بستگی به مدل دستگاه و کیفیت سوکت شارژ خواهد داشت.

تعویض سوکت شارژ همیشه آسان نبوده و با توجه به طراحی های مختلف موبایل و تبلت، ممکن است برای تعویض سوکت شارژ تبلت یا موبایل مجبور به برداشتن ال سی دی شویم. تعمیر سوکت شارژ موبایل و تبلت در حالت عادی بیشتر از نیم ساعت زمان نبرده و شما می توانید در کم ترین زمان دستگاه خود را تحویل بگیرید. برای اطلاع دقیق از قیمت تعویض سوکت شارژ می توانید از طریق تلفن شرکت به رایا یا تلگرام شرکت با همکاران ما تماس بگیرید.

متخصصین ما شما را از هزینه تعویض سوکت شارژ آگاه کرده و به شما در جهت تعمیر و تعویض سوکت شارژ گوشی و تبلت کمک کنند. همچنین می توانید تبلت و تلفن همراه خود را برای ما به آدرس شرکت ارسال نمایید تا از مشاوره و عیب یابی رایگان دستگاه خود استفاده کنید. تکنسین های به رایا موبایل و تبلت شما را به طور کاملا رایگان با بهترین تجهیزات عیب یابی کرده و برای تعمیر یا تعویض سوکت شارژ دستگاه شما قیمت دقیقی اعلام می کنند.

روند تعویض سوکت شارژ موبایل و تبلت

در صورتیکه موبایل یا تبلت شما شارژ نمی شود اولین دلیل شارژر نشدن آن می تواند سوکت شارژ باشد. به همین منظور برای آشنایی شما با روند و پروسه تعمیر و تعویض سوکت شارژ تبلت و موبایل، در ادامه به چگونگی تعویض سوکت شارژ تبلت و موبایل خواهیم پرداخت. از آنجا که تعویض سوکت شارژ گوشی و تبلت نیاز به ابزارآلات خاص برای دقت بیشتر دارد، پیشنهاد می شود این امر توسط متخصصین لابراتوهای شرکت به رایا انجام شود. در نظر داشته باشید تنوع سوکت شارژ زیاد بوده و هنگام تعویض سوکت شارژ حتما از سوکت شارژ اصلی و اورجینال استفاده کنید.

1


ابتدا درب پشت دستگاه را کامل باز کرده و کابل فلت باتری را جدا کرده و باتری را خارج میکنیم. بعد از آن تمامی فلت های متصل به برد را جدا می کنیم. سپس تمامی پیچ های برد دستگاه را باز می کنیم تا بتوانیم برد را از دستگاه جدا کنیم.

2


با استفاده از حرارت و خمیر مخصوص آب کردن قلع، شروع به جدا کردن سوکت شارژ از روی برد می کنیم. پس از آن برای سوکت شارژ پایه سازی انجام می دهیم. توجه کنید سپس کاملا برد را با استفاده از تینر پاک کنید.

3


سوکت شارژ متناسب با مدل موبایل یا تبلت را تهیه نموده و در پایه های نگهدارنده قرار می دهیم. سپس با استفاده از حرارت پایه ها را روی برد دستگاه محکم می کنیم. بعد از آن پایه های پشت سوکت شارژ را با دقت به برد متصل کنید.

4


بعد از نصب تمامی پایه ها را چک کنید تا اتصالی نداشته باشد. بعد از آن سوکت شارژ و سلامت آن را کاملا تست می کنیم. سپس برد دستگاه را نصب و پیچ ها و فلت های دستگاه را به برد متصل می کنیم و در نهایت قاب پشت دستگاه را می بندیم.

فروشگاه به رایا

سلامت سوکت شارژ موبایل و تبلت بسیار مهم بوده و هزینه خرید آن نیز نسبت به سایر قطعات موبایل یا تبلت بسیار پایین تر است. به همین دلیل استفاده از سوکت شارژ غیر اصل و تقلبی پیشنهاد نشده و بهتر است برای خرید سوکت شارژ اصلی اقدام نمایید. فروشگاه به رایا سوکت شارژ اورجینال تبلت و موبایل را در تمام مدل ها و برندها دارا بوده و به مشتریان عزیز همراه با گارانتی کیفیت و اصل بودن آن ارائه میدهد. میتوانید با ورود به فروشگاه به رایا هزینه سوکت شارژ خود را استعلام کرده و با خیال راحت اقدام به خرید سوکت شارژ گوشی یا تبلت خود کرده و ضمانت اصالت کالای خود را نیز دریافت کنید.