مرکز تخصصی تعمیر صدا و پاور موبایل و تبلت

دکمه ی پاور (Power) و ولوم از اجزای اصلی تلفن های همراه و تبلت است که کاربرد بسیاری دارند. تعمیر دکمه پاور موبایل و تعمیر دکمه ولوم موبایل از جمله خدماتی است که در شرکت به رایا توسط بهترین های این حوزه ارائه می شود. در صورتی که نیاز به تعمیر دکمه پاور تبلت یا موبایل خود دارید، با به رایا تماس بگیرید و برای تعمیر دکمه ولوم موبایل و تبلت خود از مشاورین به رایا مشورت بگیرید.

شاید تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت ساده به نظر برسد اما برای تعویض دکمه پاور تبلت یا موبایل باید از دقت بالایی برخوردار بود. در صورت خرابی دکمه پاور و ولوم بسیاری از قابلیت های تلفن همراه از بین می رود. با خرابی دکمه پاور نمی توانید تلفن خود را خاموش یا روشن کنید و با خرابی دکمه ولوم علاوه بر کم و زیاد نشدن صدا، بسیاری از تعمیرات نرم افزاری را نمی توان انجام داد به همین دلیل در صورت خرابی دکمه پاور و ولوم، هر چه سریع تر برای تعمیر یا تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود اقدام کنید.

متخصصان به رایا با استفاده از بهترین ابزارآلات موجود در زمینه تعمیر دکمه پاور گوشی و تبلت، در کم ترین زمان تعمیر دکمه پاور شما را انجام می دهند.

در ادامه ی مطالب می توانید دلایل خرابی دکمه پاور و ولوم موبایل و تبلت را بخوانید و با مراحل تعمیر و تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت آشنا شوید.

دلایل خرابی اسپیکر و میکروفون

آبخوردگی

یکی از دلایلی که باعث خراب شدن دکمه ی پاور و ولوم تلفن های همراه می شود، نفوذ رطوبت و آب به داخل دستگاه می باشد. سعی کنید هیچ وقت از گوشی خود در محیط های مرطوب استفاده نکنید و اگر مجبور به این کار شدید از کاور های مخصوص گوشی استفاده کنید.

هنگ کردن موبایل

یکی از دلایلی که باعث خراب شدن دکمه ی پاور و ولوم تلفن های همراه می شود، نفوذ رطوبت و آب به داخل دستگاه می باشد. سعی کنید هیچ وقت از گوشی خود در محیط های مرطوب استفاده نکنید و اگر مجبور به این کار شدید از کاور های مخصوص گوشی استفاده کنید.

نشانه های خرابی دکمه پاور و ولوم موبایل و تبلت

کار نکردن دکمه پاور

یکی از نشانه های خرابی دکمه پاور موبایل، کار نکردن آن است. شما نمی توانید موبایل و تبلت خود را خاموش یا روشن کنید و عملا دستگاه شما کاربردی ندارد. البته می توانید با شارژ کردن موبایل و یا زنگ زدن به تلفن همراه، دستگاه خود را روشن کنید اما همه ی این موارد راه های موقتی است که می تواند مشکل شما را حل کند. برای حل دائمی این مشکل باید برای تعمیر یا تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود اقدام کنید. در نظر بگیرید هنگام خرابی دکمه پاور باید هر چه سریع تر تعویض دکمه پاور تبلت یا موبایل خود را انجام دهید. اگر تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود را به زمان دیگری موکول کنید ممکن است خرابی های بیشتری در دستگاه شما رخ دهد.

کار نکردن دکمه ولوم

دکمه ولوم به جز کم یا زیاد کردن صدای تلفن همراه کاربرد های دیگری نیز دارد. بسیاری از تعمیرات نرم افزاری تلفن های همراه یا تبلت به وسیله ی دکمه ولوم صورت می گیرد. به طور مثال اگر بخواهید تلفن همراه یا تبلت خود را ریست فکتوری(Factory Reset) کنید نیاز به دکمه پاور و ولوم دارید و در صورت خرابی این دو، ممکن است نتوانید این کار را انجام دهید. اگر نیاز به تعمیر یا تعویض دکمه ولوم موبایل خود دارید می توانید با به رایا تماس بگیرید و از مشاوران ما برای تعمیر دکمه ولوم موبایل خود راهنمایی بگیرید.

همچنین در صورت خرابی دکمه ولوم تبلت، می توانید تبلت خود را به آدرس به رایا ارسال کنید تا عیب یابی تبلت شما توسط متخصصین ما به صورت رایگان انجام شود و با پیشرفته ترین تجهیزات موجود، تعویض یا تعمیر دکمه ولوم تبلت شما انجام شود.

ریست مداوم

متاسفانه گیر کردن دکمه پاور یا ولوم موبایل یا تبلت شما می تواند باعث ریست مداوم دستگاه شما شود. ابتدا دکمه های پاور و موبایل خود را چک کنید، اگر توانستید فرورفتگی دکمه های موبایل خود را از بین ببرید مشکل شما حل می شود در غیر این صورت بهتر است به یک متخصص در زمینه تعمیر دکمه پاور موبایل و تبلت مراجعه کنید تا هر چه سریع تر برای تعمیر دکمه پاور دستگاه شما اقدام شود.

هزینه تعمیردکمه ولوم و پاور موبایل و تبلت

یکی از سوالات پر تکرار کاربران هزینه تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت می باشد. تعمیر یا تعویض دکمه پاور تبلت و موبایل نسبت به سایر تعمیرات سخت افزاری موبایل راحت تر و در زمان کم تری انجام می شود در نتیجه هزینه ی آن نیز کم تر است.

البته ممکن است دستگاه شما نیاز به تعمیر دکمه ولوم موبایل و تبلت داشته باشد، برای فهمیدن این موضوع باید موبایل و تبلت شما به صورت تخصصی عیب یابی شود و نسبت به مدل و برند دستگاه هزینه تعمیر یا تعویض دکمه ولوم موبایل و تبلت شما برآورد شود. شما می توانید برای برآورد هزینه ی تعمیر یا تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود با مشاوران ما در تلگرام در ارتباط باشید.

همچنین می توانید تبلت یا موبایل خود را به آدرس به رایا ارسال کنید تا توسط متخصصین با تجربه به رایا به صورت رایگان عیب یابی شود و برای تعمیر یا تعویض دکمه پاور تبلت یا موبایل شما اقدام شود.

روند تعویض دکمه ولوم و پاور تبلت و موبایل

دکمه پاور موبایل یکی از مهم ترین اجزای تلفن های همراه به حساب می آید که در صورت خرابی آن کاربران با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. معمولا زمانی که دکمه پاور موبایل دچار آسیب شود قابل تعمیر نبوده و حتما باید اقدام به تعویض این قطعه کنید. برای تعویض و یا تعمیر دکمه پاور باید دستگاه به طور کامل باز شود تا بتوان قطعه آسیب دیده را تعمیر و به حالت اولیه برگرداند. همچنین باید هنگام تعویض دکمه پاور حتما به دنبال قطعه ای اصل و اورجینال باشیم.

1


برای تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت خود ابتدا باید اقدام به باز کردن درب پشت دستگاه خود کنید و فلت مروبط به دکمه پاور را به آرامی جدا کنید.

2


توجه کنید که تمام کارهای گفته شده را باید با دقت بالا انجام دهید سپس دکمه پاور آسیب دیده را به آرامی جدا کنید.

3


بعد از جدا کردن قطعه معیوب شده باید دکمه پاور جدید را به آرامی جایگزین کنید و رابط فلت دکمه پاور را وصل کنید.

4


قبل از بستن درب پشت دستگاه خود بهتر است ابتدا دستگاه خود را تست کنید اگر مشکلی نبود درب پشت دستگاه خود را بچسبانید.

فروشگاه به رایا

در صورتی که برای تعویض دکمه پاور موبایل خود نیاز به خرید دکمه پاور دارید باید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید که از اصل بودن قطعات آن اطمینان داشته باشید. خرید دکمه پاور غیر اصل ممکن است مشکل شما را حل نکند و به قطعات دیگر آسیب وارد کند. شرکت به رایا توانسته با صادرات بدون واسطه قطعات موبایل، نیاز های مشتریان و همکاران را در زمینه خرید دکمه پاور و ولوم موبایل برآورده کند. شما می توانید با ورود به فروشگاه به رایا و استعلام قیمت، اقدام به خرید دکمه پاور و ولوم موبایل کنید و بعد از خرید با دریافت ضمانت پس از فروش از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید.