نمایندگی تعمیرات موبایل و تبلت ایسوس به رایا

ASUS یکی از تولید کنندگان مطرح تبلت و موبایل در ایران و جهان است که در بازار جهانی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. محصولات در بازار با قیمت مناسب و پایین عرضه می شود اما این قیمت پایین نه تنها باعث افت کیفیت نشده بلکه دستگاه های ایسوس از کیفیت خوبی برخوردارند. 

ایسوس در طول سه دهه فعالیت خود گوشی و تبلت های زیادی در دو سطح میان رده و پایین رده تولید کرده و معمولا در تولید آن از پردازنده های شرکت اینتل استفاده شده است. این دستگاه ها ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مثل ضربه و آبخوردگی دچار خرابی شوند. برای انجام تعمیرات موبایل و تبلت ایسوس بهتر است به نمایندگی تعمیرات ایسوس به رایا مراجعه کنید و با خیال راحت دستگاه خود را به تکنسین های مجرب این مجموعه بسپارید.

گوشی های برند ایسوس به دلیل قیمت مناسب، فروش بالایی در بازار دارد و کاربران زیادی از این سری استفاده می کنند. ممکن است به هر دلیلی تلفن های ایسوس با مشکل مواجه شود و نیاز به تعمیر موبایل ایسوس داشته باشید. نمایندگی تعمیرات ایسوس به رایا با استفاده از به روزترین تجهیزات تعویض ال سی دی ایسوس، تعویض تاچ ASUS، تعویض باتری ZENFONE و .... را انجام می دهند. 

همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات می توانید به فروشگاه به رایا مراجعه کنید و تمام قطعات مورد نیاز خود را خریداری کنید و با دریافت ضمانت از اصل و اورجینال بودن قطعه مطمئن شوید و با خیال راحت تعویض قطعه آسیب دیده را در مرکز تعمیرات ایسوس انجام دهید.

خدمات به رایا

محصولات ایسوس ممکن است به هر دلیلی نیاز به تعمیر داشته باشند و تعمیر تبلت ایسوس و تعمیر گوشی ایسوس حتما باید در مراکز معتبر انجام شود. نمایندگی تعمیرات ایسوس به رایا مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات است و تعمیرات موبایل ایسوس در این مرکز توسط تکنسین های با تجربه و حرفه ای انجام می شود.

هدف شرکت به رایا رضایت مشتریان است و تلاش می کند، تعمیرات تبلت ایسوس را با بهترین کیفیت انجام دهد. می توانید قبل از مراجعه به شرکت به رایا، با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای تعمیرات موبایل خود از آن ها مشاوره رایگان بگیرید. همچنین قبل از انجام تعمیرات، متخصصان به رایا با رعایت تمام استانداردها، عیب یابی دستگاه شما را انجام می دهند سپس برای تعمیر گوشی ایسوس شما اقدام می کنند.

کاربران ایسوس در سر تا سر ایران در صورت نیاز به تعمیر می توانند، دستگاه خود را با پیک به آدرس شرکت ارسال کنند. کارشناسان به رایا بعد از تحویل دستگاه در کم ترین زمان تعمیرات آن را انجام می دهند سپس با انجام تست از تعمیر شدن دستگاه اطمینان حاصل می کنند.

بعد از تعمیر مشتریان می توانند برای تحویل گرفتن موبایل و تبلت به شرکت مراجعه کنند و یا کارشناسان ما دستگاه را برای آن ها ارسال کنند. همچنین می توانید تعمیر ال سی دی، تعمیر تاچ، تعمیر سوکت شارژ، تعمیر باتری، تعمیر برد و.... تمامی مدل های مختلف تبلت و موبایل ایسوس را در نمایندگی تعمیرات ایسوس به رایا انجام دهید.

تعمیر ال سی دی

تعمیر ال سی دی موبایل یکی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایسوس است. ال سی دی یکی از قطعات حساس موبایل است که ممکن است در اثر ضربه و یا فشار از بین برود. معمولا مشکلات مربوط به ال سی دی جزئی نیست و با تعمیر حل نمی شود و باید برای تعویض ال سی دی موبایل اقدام کنید اما در صورتی که مشکلات نرم افزاری باشد به راحتی می توان با تعمیر، مشکلات ال سی دی معیوب را حل کرد. 

همچنین توجه کنید هنگام تعویض ال سی دی حتما از قطعات اصل و اورجینال استفاده کنید تا با خرابی های بیشتری مواجه نشوید. متخصصین شرکت به رایا، تعمیر ال سی دی موبایل ایسوس را با استفاده از به روزترین تجهیزات انجام می دهد. همچنین تکنسین های به رایا ابتدا دستگاه را به صورت رایگان عیب یابی می کنند تا در صورت آسیب دیدن گلس، فقط تعویض آن را انجام دهند و با تعمیر اضافی باعث هزینه های بیشتر نشوند. در صورت نیاز به راهنمایی، با کارشناسان به رایا تماس بگیرید و برای تعمیر گوشی ایسوس خود از آن ها کمک بگیرید.

تعمیر تاچ

تعمیر تاچ موبایل یکی از تعمیرات شایع در مراکز است. تاچ حساس ترین قطعه در موبایل است که معمولا بر اثر ضربه از کار می افتد و در صورت خرابی تاچ، بسیاری از عملکردهای موبایل با اختلال مواجه می شود. تعمیر تاچ موبایل در نمایندگی تعمیرات ایسوس به رایا کاملا تخصصی و با بهترین کیفیت انجام می شود. 

اگر مشکل پیش آمده در تاچ جزئی باشد می توان با انجام چند روش ساده و در کم ترین زمان، مشکل را حل کرد اما در صورتی که درصد خرابی تاچ بالا باشد، راهی جزء تعویض تاچ وجود ندارد. تعویض تاچ موبایل ایسوس در شرکت به رایا با پیشرفته ترین ابزارآلات انجام می شود. همچنین متخصصان حرفه ای به رایا روی محصولات ایسوس تسلط کامل دارند و تعمیر و تعویض تاچ موبایل ایسوس را با بهترین کیفیت انجام می دهند. 

البته اگر بعضی از قسمت های تاچ هنوز به درستی کار می کند، می توانید به تعمیر تاچ امیدوار باشید. برای اطالاعات بیشتر در مورد تعمیرات موبایل ایسوس می توانید با کارشناسان به رایا تماس بگیرید و از آن ها مشاوره رایگان بگیرید.

تعمیر برد

برد یکی از قطعات اصلی موبایل است که بر عملکرد تمام قطعات گوشی تاثیر مستقیم دارد به همین دلیل تعمیر برد موبایل حتما باید توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه صورت بگیرد. اگر فرد اطالاعات و دانش کافی درباره برد نداشته باشد، ممکن است در حین تعمیر به قطعات دیگر آسیب وارد کند و باعث بروز خرابی های بیشتر در موبایل شود.در صورت خرابی برد موبایل می توانید به شرکت به رایا مراجعه کنید.

متخصصان شرکت به رایا، ابتدا دستگاه را به طور دقیق عیب یابی می کنند. اگر مادربرد سوخته باشد، هیچ راهی جزء تعویض برد موبایل وجود ندارد اما در صورتی که خرابی های پیش آمده جرئی باشد می توان با تعمیر برد موبایل این مشکلات را حل کرد. 

تکنسین های به رایا بلافاصله بعد از عیب یابی دستگاه، تعمیرات موبایل ایسوس شما را در کم ترین زمان با استفاده از به روزترین تجهیزات و ابزارآلات انجام می دهند. تکنسین های به رایا برای تعمیر برد موبایل ایسوس تخصصی ترین دوره ها را گذرانده اند تا بتوانند بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهند. همچنین می توانید با مشاوران به رایا تماس بگیرید و برای تعمیر گوشی ایسوس خود از آن ها راهنمایی بگیرید.

 

نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت ایسوس

۰۲۱-۶۶۵۶۶۷۶۱               ۰۲۱-۶۶۹۱۸۱۳۶

ارتباط با ما

تعمیر سی پی یو

قدرت اصلی موبایل در سی پی یو ذخیره شده و یک اختلال کوچک در آن، باعث خاموشی تلفن همراه می شود. گوشی های برند ایسوس کیفیت بالایی دارند و به ندرت دچار خرابی سی پی یو می شوند اما بسیاری از کاربران به دلیل استفاده نادرست از ساختار فنی باعث بروز خرابی در این قطعه می شوند. بالا رفتن دمای CPU اصل ترین عامل خرابی CPU است.تعمیر سی پی یو بستگی به درصد خرابی آن دارد.

گاهی افت عملکرد سی پی یو در حدی است که فقط باید تعویض شود و با تعمیر نمی توان مشکلات را حل کرد. تکنسین های شرکت به رایا تمام تعمیرات موبایل ایسوس شما را در کم ترین زمان و با هزینه ای ایده آل انجام می دهد. همچنین واحدهای تعمیراتی این مرکز، مجهز به ابزارآلات پیشرفته و مدرن می باشد که متناسب با استانداردهای جهانی طراحی شده است.

تعمیر باتری

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای تلفن های هوشمند رخ دهد، خرابی باتری آن است. باتری های استفاده شده در موبایل ایسوس از نوع لیتیومی است و این باتری ها بعد از گذشت زمان با خرابی های زیادی رو به رو می شوند به همین دلیل هنگام خرابی باتری و زود شارژ خالی کردن موبایل، باید هر چه سریع تر به مرکز تعمیرات ایسوس مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان مشکلات دستگاه خود را حل کنید. 

برای انجام تعمیرات باتری موبایل ایسوس خود می توانید به شرکت به رایا مراجعه کنید تا تکنسین های به رایا با استفاده از به روزترین تجهیزات عیب یابی دستگاه شما را انجام دهند. در صورتی که مشکلات باتری با تعمیر حل نشود، مجبور به تعویض آن هستید. نکته مهم در تعویض باتری، استفاده از قطعات اصل و اورجینال است.در صورتی که باتری استفاده شده در موبایل، مناسب دستگاه شما نباشد ممکن است به قطعات داخلی موبایل آسیب وارد شود و با مشکلات بیشتری مواجه شوید.

شرکت به رایا آرشیوی از قطعات اصل موبایل ایسوس در اختیار دارد که تعویض قطعات موبایل شما را با استفاده از این قطعات انجام می دهد تا تلفن همراه را با کیفیت اولیه به مشتری تحویل دهد.

مراحل پذیرش دستگاه در به رایا

 • 1ارسال

  اگر از موبایل و تبلت ایسوس استفاده می کنید و دستگاه شما دچار مشکل شده است می توانید به نمایندگی تعمیرات ایسوس به رایا مراجعه کنید و مشکلات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنید. می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای مشکلات پیش آمده از آن ها راهنمایی بگیرید.
 • 2پذیرش و عیب یابی

  سپس در صورت نیاز، میتوانید با مراجعه حضوری و یا با ارسال دستگاه به آدرس شرکت به رایا ارسال کنید تا دستگاه شما توسط کارشناسان به رایا پذیرش شود. بلافاصله بعد از پذیرش تکنسین های به رایا عیب یابی دستگاه شما را به صورت رایگان و با استفاده از به روزترین تجهیزات انجام داده و هزینه تعمیر آن را برآورد و اعلام می کنند.
 • 3خرید قطعات

  هنگام تحویل دستگاه، تمام خدمات انجام شده گارانتی می شود تا دغدغه ای نداشته باشید. همچنین تمام قطعات استفاده شده در این مرکز، اصل و اورجینال می باشد و می توانید با خیال راحت تمام مشکلات خود را در واحد تعمیرات به رایا حل کنید.
 • 4تعمیر و تعویض

  در صورت رضایت شما به تعمیر، در کم ترین زمان ممکن و با رعایت تمام استانداردهای جهانی تعمیرات تبلت و موبایل ایسوس شما انجام می شود. بعد از تعمیر، تست های لازم روی دستگاه انجام می شود تا قبل از تحویل تمام مشکلات موبایل و تبلت حل شده باشد.

ضمانت و گارانتی

تیم مرکز تعمیرات ایسوس به رایا از زبده ترین متخصصان در حوزه نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات توانسته بالاترین کیفیت در تعمیر موبایل و تبلت ایسوس را به مشتریان عزیز ارائه دهد. این مرکز علاوه بر تعمیرات، فروش قطعات نیز دارد که تمام قطعات و تعمیرات انجام شده در این مرکز دارای گارانتی و مهلت تست می باشد. 

بعد از تحویل دستگاه، با توجه به نوع تعمیر مدت زمانی برای تست در نظر گرفته می شود که اگر دستگاه با مشکل قبلی خود مواجه شد دوباره به شرکت به رایا مراجعه کنید و با تایید تکنسین ها، به صورت رایگان دستگاه خود را تعمیر کنید. همچنین کارشناسان به رایا هنگام تحویل دستگاه به مشتری، فاکتور ارائه می دهند تا شما از خدمات انجام شده روی موبایل و تبلت خود باخبر شوید. 

شرکت به رایا در طول یک دهه فعالیت خود، افتخار همکاری با چندین شرکت معتبر مثل چی توز، سحر، سه نان، گلستان و... را دارد و آماده همکاری و عقد قرارداد با شرکت ها برای ارائه خدمات تعمیر و تعویض قطعات موبایل و تبلت ایسوس است.