مرکز تخصصی دکمه پاور و ولوم موبایل و تبلت

دکمه ی پاور (Power) و ولوم(volume) از اجزای اصلی تلفن های همراه و تبلت است که کاربرد بسیاری دارند. همان طور که می دانید دکمه پاور موبایل وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه و دکمه ولوم می توان صدای تلفن همراه را زیاد و یا کم کرد.

با خرابی دکمه پاور نمی توانید تلفن خود را خاموش یا روشن کرده و با خرابی دکمه ولوم علاوه بر کم و زیاد نشدن صدا، بسیاری از تعمیرات نرم افزاری را نمی توان انجام داد به همین دلیل در صورت خرابی دکمه پاور و ولوم، هر چه سریع تر برای تعمیر یا تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود اقدام کنید.

تعمیر دکمه پاور گوشی و تعمیر دکمه ولوم گوشی از جمله خدماتی است که در شرکت به رایا توسط بهترین های این حوزه ارائه می شود. در صورتی که نیاز به تعمیر دکمه پاور تبلت یا موبایل خود دارید، با به رایا تماس بگیرید و برای تعمیراتموبایل و تبلت خود از مشاورین به رایا مشورت بگیرید. شاید تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت ساده به نظر برسد اما برایاینتعمیر باید دانش و تخصص کافی داشت.

در ادامه ی مطالب می توانید دلایل خرابی دکمه پاور و ولوم موبایل و تبلت را بخوانید و با مراحل تعمیر و تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت آشنا شوید.

دلایل خرابی دکمه پاور و لوم

نشانه های خرابی دکمه پاور و ولوم

عمل نکردن دکمه پاور

یکی از نشانه های خرابی دکمه پاور موبایل، کار نکردن آن است. شما نمی توانید موبایل و تبلت خود را خاموش یا روشن کنید و عملا دستگاه شما کاربردی ندارد. البته می توانید با شارژ کردن موبایل و یا زنگ زدن به تلفن همراه، دستگاه خود را روشن کنید اما همه ی این موارد راه های موقتی است که می تواند مشکل شما را حل کند.

برای حل دائمی این مشکل باید برای تعمیر یا تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود اقدام کنید. در نظر بگیرید هنگام خرابی دکمه پاور باید هر چه سریع تر تعویض دکمه پاور تبلت یا موبایل خود را انجام دهید. اگر تعویض دکمه پاور موبایل یا تبلت خود را به زمان دیگری موکول کنید ممکن است خرابی های بیشتری در دستگاه شما رخ دهد.

عمل نکردن دکمه ولوم

دکمه ولوم به جز کم یا زیاد کردن صدای تلفن همراه کاربرد های دیگری نیز دارد به همین دلیل کار نکردن این دکمه ممکن است مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. به طور مثال بسیاری از تعمیرات نرم افزاری تلفن های همراه یا تبلت به وسیله ی دکمه ولوم صورت می گیرد. به طور مثال اگر بخواهید تلفن همراه یا تبلت خود را ریست فکتوری(Factory Reset) کنید نیاز به دکمه پاور و ولوم دارید و در صورت خرابی این دو، ممکن است نتوانید این کار را انجام دهید.

اگر با خرابی دکمه پاور و ولوم موبایل مواجه هستید می توانید با مشاوران ما در به رایا تماس بگیرید و از راهنمایی های رایگان این افراد در زمینه تعویض و تعمیر دکمه پاور گوشی بهره مند شوید و در صورت نیاز در این مرکز تعمیر و تعویض دکمه پاور موبایل خود را انجام دهید.

همچنین در صورت خرابی دکمه ولوم تبلت، می توانید با مراجعه حضوری یا ارسال تبلت خود به آدرس به رایا، از عیب یابی رایگان توسط بهترین متخصصان استفاده کنید و مشکلات خود را در کم ترین زمان حل کنید.

ریست مداوم

در بسیاری از مواقع توسط کاربران گزارش شده با گیر کردن دکمه پاور، موبایل و تبلت آن ها به طور مداوم ریست می شود. برای حل این مشکل ابتدا دکمه ی پاور موبایل و تبلت خود را چک کنید، اگر توانستید فرو رفتگی دکمه را از بین ببرید و آن را خارج کنید مشکل شما حل می شود اما در غیر این صورت برای حل این مشکل به یک متخصص نیاز دارید که تجربه ی کافی در زمینه تعمیر و تعویض دکمه پاور گوشی و تبلت داشته باشد و این کار را با استفاده از به روز ترین تجهیزات ممکن انجام دهد که با توجه به این ویژگی ها می توانید به شرکت لابراتور تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل به رایا مراجعه کنید و با خیال راحت تعمیرات خود را انجام دهید.

هزینه تعمیر و تعویض دکمه پاور تبلت و موبایل

یکی از سوالات پر تکرار کاربران هزینه تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت می باشد. تعمیر یا تعویض دکمه پاور تبلت و موبایل نسبت به سایر تعمیرات سخت افزاری موبایل راحت تر و در زمان کم تری انجام می شود در نتیجه هزینه ی آن نیز کم تر است.

البته ممکن است دستگاه شما نیاز به تعمیر دکمه ولوم گوشی و تبلت داشته باشد، برای فهمیدن این موضوع باید موبایل و تبلت شما به صورت تخصصی عیب یابی شود و نسبت به مدل و برند دستگاه هزینه تعمیر یا تعویض دکمه ولوم موبایل و تبلت شما برآورد شود.

شما می توانید تبلت یا موبایل خود را به آدرس شرکت لابراتور تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل به رایا ارسال کنید تا دستگاه شما توسط متخصصین با تجربه به رایا به صورت رایگان عیب یابی شود و هزینه ی تعمیر و تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت شما برآورد شود و در صورت نیاز اقدام به تعویض و تعمیر دکمه پاور گوشی و تبلت شما شود.

همچنین برای برآورد دقیق هزینه ی تعمیر و تعویض دکمه ولوم تبلت و موبایل خود می توانید با کارشناسان ما در تلگرام در ارتباط باشید و با ذکر دقیق مدل و برند دستگاه خود از هزینه ی تعویض و تعمیر دکمه ولوم تبلت و گوشی خود با خبر شوید.

روند تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت

یکی از دلایل روشن نشدن موبایل و تبلت، خرابی دکمه پاور می باشد. دکمه روشن خاموش شدن گوشی و دکمه کم و زیاد شدن موبایل و تبلت به مرور زمان مستحلک می شوند و عملکردشان دچار اختلال می شود. دکمه پاور و صدا اصولا به صورت فلت روی برد نصب می شوند ولی در بعضی از موبایل و تبلت ها به صورت لحیم شده روی برد نصب می شوند. اگر دکمه ها به صورت فلتی روی برد نصب شده باشد باید به صورت کامل با دکمه های ولوم موبایل تعویض شود.

اما در صورتی که به صورت لحیم شده روی برد باشد امکان تعویض جداگانه نیز وجود خواهد داشت. حتما قبل از تعویض دکمه پاور موبایل و تبلت از نظر نرم افزاری چک کنید تا مشکل از نرم افزار اندروید موبایل و تبلت نباشد. برای تعمیر دکمه روشن خاموش گوشی و دکمه صدا گوشی و تبلت می توانید با همکاران ما در بخش تعمیر و تعویض دکمه تماس حاصل فرمایید. در اینجا مراحل تعویض دکمه پاور و صدا گوشی و تبلت را برای آشنایی شما شرح خواهیم داد.

1


ابتدا با بررسی وضعیت دکمه های دستگاه اقدام به باز کردن می کنیم و تمامی فلت های دستگاه مخصوصا باتری را خارج می کنیم تا جریان الکتریسیته داخل برد باعث آسیب به قطعات دیگر دستگاه نشود. پیچ های دستگاه را باز می کنیم و برد را از فریم خارج می کنیم.

2


برای مطمئن شدن از وضعیت سلامت دکمه ها ابتدا با مولتی متر خروجی پایه های دکمه پاور و صدا را تست می کنیم در صورتیکه هیچ جریانی هنگام فشار دادن دکمه در مولتی نمایش داده نشد اقدام به تعویض دکمه ها و یا کپسولی دکمه ها می کنیم.

3


برای اطمینان از کارکرد دکمه حتما اقدام به تعویض کل فلت کنید تا اتصالی و جریان کشی داخل دستگاه ایجاد نشود. در صورتی که قطعه مورد نظر را پیدا نکردید و دسترسی نداشتید اقدام به تعمیر و سیم کشی قطعی مسیر کنید.

4


برای اطمینان از اتصالات حتما قسمت های سیم کشی را با مولتی متر تست بگیرید و بعد اقدام به بستن دستگاه کنید. محل سیم کشی شده تعمیر فلت صدا و پاور را کامل پوشش دهید و روی برد نصب کنید. تمامی فلت ها را وصل کنید و پیچ های دستگاه را ببیندید.

فروشگاه به رایا

در زمان تعویض باتری موبایل و تبلت برای طول عمر بیشتر باتری و خراب نشدن آن و همچنین نگه داشتن شارژ برای مدت زمان بیشتری و خالی نشدن آن می بایست از باتری های اصلی و با کیفیت بالا استفاده کنید. باتری های اصلی خیال شما را راحت کرده و دیگر نیازی نخواهد بود نگران خرابی آن باشید. برای دسترسی به باتری های اصل و اورجینال دستگاه خود و خرید آن مراجعه به مرکزی معتبر برای این کار الزامی است.

فروشگاه به رایا انواع باتری اورجینال و اصل تبلت و موبایل را برای تمامی مدل ها و برندهای موجود در بازار دارا بوده و با ارائه آنها به مشتریان عزیز به آنها برای اصالت و کیفیت باتری های خریداری شده گارانتی می دهد. شما برای خرید باتری تبلت و یا موبایل خود و همچنین اطلاع از قیمت آن به فروشگاه به رایا مراجعه نمایید تا با آسودگی خاطر به خرید باتری برای تعویض باتری گوشی و تبلت خود اقدام نمایید و برای اصل بودن آن ضمانت دریافت کنید.